Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Aki járt már az Aggteleki...

Aki járt már az Aggteleki cseppkőbarlangban tudna mensélni arról, hogy pontosan, hogy működik?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy kell e előre foglalni időpontot, a belépőjegyet pontosan hol lehet megvásárolni, illetve a honlapon lévő túrák közül ez az Aggteleki rövidtúra? Illetve a honlapon említett 3 túra (Aggteleki rövidtúra, Jósvafői rövidtúra, Jósvafői rövidtúra) teljesíthető e egy nap alatt.

2019. aug. 20. 15:10
 1/5 belapus ***** válasza:
100%

Itt elég sok infót megtalálsz...


[link]


Ahogy nézem a bejáratok különböző helyeken vannak, az indulási időpontok különbözőek, ezért - szerintem - nehéz lesz összehangolni.

Én csak az aggteleki részen voltam, az is régebben volt.

2019. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb a középtúrán voltam, egy rozoga busz vitt a főbejárattól a vörös-tói bejárathoz és a főbejáraton jöttél ki. Én ezt ajánlanám. Ha jól emlékszem az aggteleki rövid-túra ennek egy része, tehát felesleges arra is elmenned. De csak ha jól emlékszem.
2019. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 donne válasza:

Aggtelekiként írom, a 3 bejárat : 1.aggteleki rövid túra, aggtelek baradla oldal 1.

1órás a túra, a sziklafalnál található a jegypénztár, és a bejárat is!

2.Jósvafői rövidtúra, kb 1 órás, tengerszemhez kell menni

3.vöröstói középtúra, kb 1,5 órás , vöröstói bejárathoz kell menni.

( a tengerszemnél érkezik ki a középtúra, és vagy a sofőrt, v ha van hely mindenkit visszavisznek a vöröstói bejárathoz a parkolóba.)

A jósvafői rövidtúra alatt pedig konkrétan a középtúrának a végét látod , bevisznek 1 darabon, megfordultok, és ugyanarra mentek vissza.



Mind3 bejáratnál van kassza es ott lehet jegyet venni is.Télen, ősszel, vagy nagy esőzések után, módosíthatnak ezeken...Érdemes előre érdeklődni , ha az utóbbi felsorolás valamelyike fenn áll a lehetséges program tervezés alatt..

ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: A kérdezőnek az eltelt 5 év alatt talán már sikerült eljutnia oda :-)
ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 donne válasza:
#4: attól másnak még segítség lehet
ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!