Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesti hostelekben miért...

Budapesti hostelekben miért kerül kevesebbe 1 éjszakára a szállás ha csak 1-3 napra foglalok, mint ha 4-7 napra foglalnék?

Figyelt kérdés

Szóval értitek, rákerestem, hogy hol mennyi egy éj.... Hogy összehasonlítsam az árakat. Majd a szimpatikusabb helyeken megnéztem 7 napra, amikorra nekem kéne. És lám, ha a 7 nap díját elosztom 7-el, több jön ki, mint ha csak 1 napra foglalnék....

Ez miért van????

Pont azt gondolnám, ha valaki többet marad, inkább akkor adnak kedvezményt, vagy valami....


Tudja valaki az okot?



Esetleg olcsó szállást ha tud ajánlani valaki Bp-n, azt is szívesen olvasnám!



2019. aug. 29. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Igen, mi magyarok ezt is képesek vagyunk megoldani, a világon egyedülálló módon, hogy itt annál drágább valami, minél többet veszel belőle.
2019. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
85%
A hétvégi árak miatt magasabb a végösszeg. Általában a péntek-szombat-vasárnap éjszaka többe kerül, akár dupla annyiba is mint egy sima hétköznap.
2019. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam 4 napra is nézni, úgy, hogy hétfőtől csütörtökig, és már úgy is drágábban számolódik 1 nap... Szóval nem a hétvége az ok, ezt már előre próbálgattam...


Még arra is gondoltam, hogy esetleg a fix dátumok közül vannak napok, amikorra már kevesebb ágy van, s azért (fapados módszer). De.… egyesével ellenőrizve a napokat, ott is az olcsóbb árat írja ki. Csak ha 4 vagy több napot jelölök be egyhuzamban, akkor több....


Komolyan nem értem!

2019. szept. 5. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!