Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik kerületek biztonságosak...

Melyik kerületek biztonságosak Budapesten?

Figyelt kérdés
Pár napos kirándulást tervezünk a párommal Budapesten, de nem ismerjük a várost egyáltalán. Melyik kerületekben keresgéljünk szállás után, amelyek biztonságosak?

2019. aug. 7. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 16-ban lakom, nagyon szeretem. Nyugodt, csendes, soha semmi attrocitásom nem volt még.
2019. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1. kerulet, a varban, a falain kivul barhol lecsaphatnak ratok a torokok.
2019. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pest azert nem egy el paso, nehez mellefogni. 8ker belsejet keruljetek-bar en imadom ezt a környéket, plusz stadionok-nepliget kornyeke, keleti környéke talan kevesbe bizalomgerjeszto.
2019. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikák alapján valóban a XVI. a legbiztonságosabb kerület, nyugis és szép hely. Viszont pár napos kirándulás esetén szerintem érdemes lenne a belvárosban lakni, hogy ne kelljen utazással tölteni az időt. Az I. és az V. kerület is szuper helyek, ezek turistásabbak is, ill. a VI-VII. is jó szerintem, de alapvetően biztonságos a város, és pár extrém kivételtől eltekintve bárhol foglalhattok szállást nyugodtan. A VIII. a körúton belül szintén nagyon jó és sok a látnivaló is.
2019. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten néhány rövid szakaszt leszámítva minden biztonságos. Maximum a Magdolnanegyedet meg a Hős utca környékét kerüljétek. Szállást V. VI. VII. kerületben keressetek leginkább, onnan közel van minden.plusz Újlipótváros.
2019. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
37%

Budapest egy nagyon biztonságos varos.

Nézz csak szét Berlinben vagy Londonban mik mennek.

Na ehhez képest pest egy játszótér.

Semmitol nem kell tartani.

Meg a Magdolna sem egy gladiatorkepzo.

2019. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!