Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sümeg legjobb éttermei árkateg...

Sümeg legjobb éttermei árkategóriával, illetve megnézendő helyek?

Figyelt kérdés

Sümegi vár lesz két hét múlva a célpont. A városban étteremben szeretnénk enni, vagy pizzériában. Kérdésem az lenne, hogy hol tudunk finomat, elfogadható áron enni. Láttam pár helyet, de van ahol nincs fent étlap, van amelyiknek nincs honlapja, csak facebook, de nem derül ki igazából semmi. A Várcsárdát kicsit drágának találom. Dinasztia étterem? Thirty's pizzéria? Scotti Udvarház? Vélemények? Vagy valami egyéb hely? Amire kíváncsi vagyok, az az , hogy milyen az ételek minősége, és csak egy pl.: Egy nagy pizza kb. 1700, vagy egy frissensült pl.: rántott szelet hasáb 2200 , ilyesmi.

Mit lehet a váron kívül megnézni a városban? A környék nem érdekel, azok következő célpontok lesznek ( Hévíz, Keszthely, Tapolca, …)

Köszönöm !!!



2019. szept. 10. 21:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ne érkezett válasz, remélem Sümegen is esznek jókat. Jövő héten megírom, hogy mit tapasztaltam és hol :D
2019. szept. 16. 22:28
 2/6 A kérdező kommentje:
Még mindig érdekel :D
2019. nov. 13. 13:30
 3/6 anonim válasza:

Van egy új hely a B-terv, ha jót akarsz enni, jó hangulatban akkor oda menj. Kicsit drága, de van menü is ami 1000 forint körül mozog. Finom, és elég nagy adagok vannak, a kiszolgálás pedig 5***

Van még a Terazza, ami egy felsőbb kategóriás hely, de az ételek és a kilátás mesebeli. Ez a legdrágább hely errefelé. Scotti már bezárt, a Thirty's-t én még nem próbáltam, bár nem lehet rossz mert legtöbbször vannak bent emberek. Aztán van még a Fényes, ami olyan tipik magyar étterem, a kaják finomak, talán ez a legolcsóbb, itt is sokan szoktak enni. A csárda tényleg drága, de nyáron nagyon hangulatos tud lenni, mert van egy cimbalmos aki játszik a vendégeknek. Remélem tudtam kicsit segíteni, még ha későn is :)

2020. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még mindig érdekel! Sümegen csak a vár van? Étterem megoldva, Sarlós boldogasszony templom látogatható, vagy csak mise alatt?
2020. aug. 3. 21:11
 5/6 anonim válasza:
A templom mindig látogatható, ha jól tudom reggel héttől este hétig (télen csak hatig). Érdemes megnézni, mert csodaszép. Neeem, nemcsak a vár van, a templom mellett van egy Püspöki Palota amit most újítanak fel, elvileg ősszel készen lesz. Van pár múzeum, egy Afrikárium (azt hiszem ez a neve), van még két további templom, van egy tarisznya vár, ami ott van a vár környékén (ezt most elég szépen helyrehozták). Ezenkívül ha szerettek kirándulni akkor érdemes felmenni a fehér kövekre, ahonnak irtó szép a kilátás, belátni az egész várost. Ha eszembe jut még valami akkor írok :) (#1 válaszoló voltam)
2020. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta voltunk, szinte mindent megnéztünk. Nagyon jól éreztük magunkat, bár a várban a kürtös kalács csalódás volt. :( vagy lehet, hogy csak mi fogtuk ki, de rengetegen voltunk, mindenki vette és mégis egy kőkemény, tök hideg kalácsot kaptam :(
2020. aug. 10. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!