Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

Sümeg legjobb éttermei árkategóriával, illetve megnézendő helyek?

Sümegi vár lesz két hét múlva a célpont. A városban étteremben szeretnénk enni, vagy pizzériában. Kérdésem az lenne, hogy hol tudunk finomat, elfogadható áron enni. Láttam pár helyet, de van ahol nincs fent étlap, van amelyiknek nincs honlapja, csak facebook, de nem derül ki igazából semmi. A Várcsárdát kicsit drágának találom. Dinasztia étterem? Thirty's pizzéria? Scotti Udvarház? Vélemények? Vagy valami egyéb hely? Amire kíváncsi vagyok, az az , hogy milyen az ételek minősége, és csak egy pl.: Egy nagy pizza kb. 1700, vagy egy frissensült pl.: rántott szelet hasáb 2200 , ilyesmi.

Mit lehet a váron kívül megnézni a városban? A környék nem érdekel, azok következő célpontok lesznek ( Hévíz, Keszthely, Tapolca, …)

Köszönöm !!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sümeg, látnivaló, étterem

szept. 10. 21:52  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Ne érkezett válasz, remélem Sümegen is esznek jókat. Jövő héten megírom, hogy mit tapasztaltam és hol :D

# 1/1Időpont szept. 16. 22:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Velencei-tónál hol van a legjobb strand? (Ingyenes, árnyékos, füves)
Szerintetek melyik a legjobb magyarországi állatkert, vadaspark?
Melyik a legjobb Balaton parti település ezek közül?
Legjobb balatoni kemping?
Melyik a legjobb strand az Északi parton? (Balaton)
Tudtok ajánlani ezzel az árkategóriával ezekhez hasonló telefon? (a többi lent) És ezek közül melyik a legjobb?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Magyarország rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!