Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hülyének néztek, mert meg...

Hülyének néztek, mert meg akarom látogatni Tetétlent? (több lent)

Figyelt kérdés

Szóval van az a kis falu, a fantomos videóból már jól ismerhetjük és van ott az a kis barátságos kocsma is, amit mutatnak benne... azt is olyan szívesen megnézném, jó a hangulata. Öreg vadász kocsmájának hívják amúgy. Szóval az egész falunak a feelingje miatt is.

Persze, gondolom a vidi alapján vannak orkok bőven, de hát hol nincsenek? Persze isnerősöm nem hiszem, hogy van akit érdekelne és komplettnek tartana, ha elmondanám neki. :D

Esetleg valaki csatlakozó? XD



2019. szept. 19. 16:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Miért lenne hülyeség?

Hajdú_Bihar megyében van

[link]

2019. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! :)

Amúgy azt tudtam, hogy ott van.

2019. szept. 19. 20:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Oda mész, ahovà akarsz, miért néznénk hülyének? Mi is van úgy, hogy jóbaràtommal kinézünk egy régiót, böngésszük a menetrendet és a térképet, aztán vègigsörözünk pár falut. Főleg télen, amikor túrázni hideg van, de jó lenne kiszakadni már a városból.
2019. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezz jó hallani. :)

Csak hát pesti vagyok, Tetétlen meg több, mint 2 órányi autóútra van innen. Plusz tök jó lenne, ha lenne valami bevállalós ember, akivel el lehetne arra kalandozni.

Még egyszer köszi a választ. :)

2019. szept. 19. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nahát nem is tudtam erről a helyről. Szerintem kocsival elmegyünk, mert most már kiváncsi lettem. Köszönöm, hogy érdekes infőt adtál.
2019. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Haha :D Nincs mit!

Komolyan elmész oda? Mázlid van, hogy van autód. Amúgy megnéztem és Pestről tömegközlekedéssel csak 2 átszállás lenne, szóval nem nagy történet, csak hát egyedül nem buli.

2019. szept. 19. 22:37
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocs, kijavítanám magam, mert csak egyetlen egyszet kell átszállni Kabánál.
2019. szept. 19. 22:45
 8/14 MrPifta ***** válasza:
100%
Ha már ott vagy, nézz meg környékbeli látnivalókat is, akkor nem erre a programra költöttél annyi pénzt és időt.
2019. szept. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. :) Elvégre van ott egy kastély is ha jól tudom. Viszont a legnagyobb gondot még mindig az utastárs hiánya okozza.

Szerencsémre ha nagyon elnyúlna a kirándulás - és lévén, hogy nem kevés idő a hazaút - a szomszédos Kabán van szállás is. :)

2019. szept. 20. 05:41
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézne bárki hülyének? Erről szól az élet, ha valami érdekel akkor csináld, ha látni akarod lásd.
2019. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!