Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen helyeket ajánlotok...

Milyen helyeket ajánlotok itthon, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
Kb 1 hetes kirándulást tervezünk,de ötletem sincs,hogy hova menjünk.....Kérlek írjatok néhány ötletet,esetleg,ha valaki volt már szép helyen,és tetszett neki,írja meg!Köszike.
2010. júl. 15. 09:51
 1/5 anonim válasza:
Szajki-tavak. Múltkor volt a TV-ben, egy műsorban, ahol olcsó üdülőhelyeket soroltak fel. Vagy Kékestető, és környéke. Oda el lehet menekülni a meleg elől, rengeteget lehet túrázni, nagyon szép, és szintén nem annyira drága.
2010. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Eger és környéke
2010. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szelidi-tó

Mi 2 éve voltunk a párommal.Nagyon jó!!A tónak nagyon jó a vize.2 nap alatt rendbe jött tőle az ekcémám.Amúgy meg tökéletes pihenésre.Nincs nagy pörgés, de aki kicsit bulizni szeretne annak van disco, azt hiszem kettő is, meg szabadtéri mozi.

2010. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Bakonyban a Rák-tanya.Olcsó,én táborozni voltam ott egy hétig és nagyon jó!
2010. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Szelídi-tó tényleg nagyon jó! Nem drága, jódos a víz, mindenféle bőrproblémát kezel. És imádom, hogy olyan a hely, mint 30 éve. Retro! A Szittyó-téren jó kis utcabálok szoktak lenni.
2010. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!