Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol és milyen szállást érdemes...

Hol és milyen szállást érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Már régebben beszéltünk róla a párommal, hogy elmehetnenk valahova egy hosszú hétvégére, munka miatt viszont legközelebb csak karácsony környékén tudnánk menni. Milyen szállást érdemes nezni(hotel, apartman stb..)? Melyik városban érdemes foglalni, és melyik oldalon? Veszprém megye környékén szeretnénk maradni.
2019. okt. 2. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Bárhol bármilyen felületet bármilyent, ha az az ízlésednek és pénztárcádnak megfelel. Ennél konkrétabbat konkrét igények esetén lehet mondani.
2019. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Néhány kérdés, amelyet neked/nektek kell előbb megválaszolni:

- Ti szeretnétek takarítani, főzni stb. magatokra vagy inkább ezt a személyzet végezze ?

- Mi a cél, wellness, városnézés, természetjárás ( télen kissé necces ) ?

- Mennyit akartok rászánni ?

Nekem van egy preferált oldalam, ahol válogatni, foglalni szoktam, de nem akarom, hogy reklámnak nézzék, ezért nem írhatom le.

Egyszer kipróbáltam azt az oldalt, amelyet sűrűbben reklámoznak a televízióban.Ugyanazokat a szűrőket bejelölve 2 szállást ajánlott, ráadásul jóval drágábban, mint az általam használt oldal, ahol tizen-egynéhány lehetőség közül választhattam.

2019. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Bookingon és a szallas.hu-n szoktam foglalni. Érdemes a kiválasztott szállást mindkét oldalon megnézni, sőt még a szálláshely saját honlapját is, mert gyakran tízezres különbségek lehetnek. Hogy apartman vagy hotel, az az igényektől függ...
2019. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!