Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonra mennénk két gyerekke...

Balatonra mennénk két gyerekkel (9 hos,9 éves). A balaton melyik részén érdemes szállást keresni? 20 km es körzetben is érdekell, csak jó helyen és árban reális legyen.

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Siófok, Zamárdi, Füred, Almádi, de egyiket se vidd bele a vízbe ha nem akarsz a dokinál kikötni hányás hasmenéssel. A balaton évek óta borzalom, inkább akkor a velencei tó, fertő tó, tisza tó.
2015. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nyugodtan bele lehet vinni őket a vízbe, az első válaszoló csak képzelődik.

Én még Keszthelyt is bátran ajánlanám.

2015. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Képzelődöm? A Balaton egy POCSOLYA nem más.. tele döglött halakkal, rengeteg bacilussal. Tavaly a 3 évesem annyira elkapta a fertőzést, hogy 1 kiskanál víz is kijött így a kórházban kötött ki kiszáradással. Nem mi voltunk az egyetlenek, 2 hete tesómék is ismerősék is ugyanígy jártak a kórházat leszámítva és 3 különböző helyen voltunk. De vidd csak őket nyugodtan, csak utána ne itt rimánkodj, ha bajuk lesz.
2015. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdes,ha valahol irják a kiado hazak árát/fő/éj akkor a 9 hós gyerekre is ugyanugy fizetni kell?
2015. júl. 7. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Általában nem, 3 év alatt ingyen szokott lenni, de rákérdezel és megmondják. De a hányás hasmenés garantált :)
2015. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Én többször is voltam az elmúlt években a Balatonon kisgyermekekkel, eddig egyiknek sem volt baja tőle. Ritka gyenge immunrendszeretek lehet...
2015. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:
Homokos part van : Balatonalmádiban, Csopakon és Alsóörsön. EZeken a strandokon homokot szállíttattak a partra, hogy tengerpart-fíligje legyen, illetve, hogy a gyerekek ott tudjanak játszani, homokozni közvetlenül a vízparton. Ezek a legjobb helyek gyerekkel.
2015. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úristen aki azt mondja, hogy hányás hasmenése lesz a gyereknek az nem a Balatonon volt hanem máshol. Semmi baj nem lesz ha bemegyünk a vízbe. Én minden évben járok a Balatonhoz és gyerek vagyok 14 éves de 9 évesen is voltam és semmi bajom nem lett tőle sőt 9 évesnél fiatalabban is jártam ott.
2015. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!