Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi túlértékelt hely?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam Hollókőn, és persze szép meg minden, de messze nem annyira, mint mondják.

Még jó, hogy máshova és mentünk, mert különben elég csalódott lettem volna, 1 órán belül végigjártuk az egészet.

Balatonon, Hortobágyon is többször voltam, és nagyobb a füstjük, mint a lángjuk.


Rengeteg helyen megfordultam az országban, de az az érzésem, hogy egyik sem fogható mondjuk egy osztrák városhoz vagy Prágához (hogy közeli országokat mondjak).

Tényleg nem rosszindulatból írom, de ha bármelyik irányból átlépem a határt, sokkal szebb helyeket láthatok.


Kezdem azt hinni, hogy ez is olyan jó magyar nagyképűsködés, mint a "legszebbek a magyar nők", aminek nem sok alapja van.



2019. okt. 10. 09:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%

ja annyit még hozzátennék: amikor Bpn jártam főiskolába, hajmosáskor feketés volt víz. ilyet azóta sem tapasztalom sehol, se Prágában, se Ausztriában, vagy bárhol ahol voltam külföldön.


„Egy városban élni szokott az ember, nem azt nézegetni, hogy mennyire tüchtig.”


:DDDD

komolyan mondom, mellédumálásban, kifogáskeresésben a magyarok világbajnokok.


persze, te géniusz, ha csukott szemmel orrcsipesszel járkálunk Bp-en, akkor egész élhető a város.

2020. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
0%

Magyarország alapvetően egy borzasztón elmaradott, szegény ország az eu-ban rengeteg frusztrált, komplexusos emberrel.

Egy ilyen országban nem meglepő, hogy szeretik az értékeiket, helyeiket túlértékelni, és komoly gondok vannak azzal, hogy helyén kezeljék a dolgokat.

Hollókó amúgy tényleg egy vicc, az egyik legtúlértékeltebb hely az országban, Budapest meg egy putri Bécshez vagy Prágához képest.

2023. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!