Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 5 napos kirándulásra megyünk...

5 napos kirándulásra megyünk Eedélyből Màtèszalkára szerintetek mennyi költő pénz elég 20. 000ft?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez elsősorban attól függ, mire akarsz költeni. Én mondjuk tuti elmennék kocsmázni meg étterembe, aztán a 2. nap végén már nem sok maradna abból a huszasból.
2019. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mátészalka? Oda mentek? Az igen. Csak nem tudom minek. Melyik hülye tanár találta ki. Amúgy hány éves vagy? Az napi 4 rongyot jelent költeni. Ha ott csak magadra kell és fiatal vagy, akkor elég szerintem. Ha több van az sem baj mondjuk...
2019. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát Mátészalkán túl sok mindenre nem lehet költeni, szóval szerintem bőven elég.
2019. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért oda mentek? Nem hiszem h az a legjobb kornyek arrafele
2019. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megyünk Budapestre is a parlamentbe meg Nyiregyházára valami Aquaparkba
2019. okt. 14. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nono, azért Mátészalkáról kiindulva igen jó kirándulásokat lehet tenni Szatmárban. Igen, akkor is, ha az itt kommentelők nagy része elintézi az egész környéket egy ízes vadkeletezéssel.
2019. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok, ismerem a környéket, ott születtem :D
2019. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a válaszadókat. Miért, hova kellene kirándulni? A mainstream Dobogókőre? A végtelenül elcsépelt Egerbe, Veszprémbe, Debrecenbe? Valami gagyi fürdővárosba, ahol ki tudja, kik áztatták korábban a valagukat?


Én mindig kizárólag hasonló helyekre utazom mind bel-, mind külföldön. Ettől függetlenül az öt nap valóban nagyon sok lenne Szalkán, de a kiegészítésed után már érthető a dolog.

2020. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!