Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon milyen helyekre...

Magyarországon milyen helyekre mennétek túrázni? Mik a kedvenc helyetek?

Figyelt kérdés
Lehet város is, nem csak erdő/hegy.
2019. okt. 16. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a Balaton-felvidék van a toppon, Zala úgy általában. Kedves városom már nincs. Egyik sem olyan ma már, mint megboldogult gyermekkoromban.
2019. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináld végig a Kék-túrát. Nagyon jó.
2019. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok közül is az Országos Kéktúrát (OKT) javaslom, bár amióta az meglett, az Alföldi Kéktúrába szerettem bele. De az igazán minden ízlésnek garantáltan megfelelő túraélmènyt szerintem az OKT bükki, mátrai és Balaton-felvidéki szakaszai adják.
2019. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék kb. minden hegységbe, ami az országon belül van. Mind jónak tűnik, szép hegyekkel, kilátással.

Nemsoká a Pilisbe készülök :)

2019. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tavaly relatív jól bejártam a Pilist, idén pedig a Börzsönyt, mindkettőnek megvannak a szép helyei. Illetve Budai hegység is egész jól körbe lett járva, ott is van rengeteg szép hely, egy köpésre a várostól.
2019. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hang72 válasza:
Én Mátrát tudom nagyon ajánlani, osztálykirándulni voltam ott, nagyon megéri. Szilvásváradon voltam szintén osztálykirànduli, szép hely :D
2019. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!