Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestiek! Tömegközelekedéss...

Budapestiek! Tömegközelekedéssel kapcsolatban kérdeznék (? )

Figyelt kérdés

Eddig csak kocsival voltam Budapesten, így nem vagyok tisztában azzal, hogy milyen tömegközlekedéssel merre tudok eljutni, illetve kell-e àtszállás.

A nyugati pályaudvartól szeretnék eljutni a Thököly út 58-60ig (OKISZ irodaház). Nem vagyok járatos a városban, így nagyon nagy segítség lenne, ha valaki tudna egy olyan leírást adni, mintha egy óvodásnak magyarázna :)

Illetve buszjegyet merre tudok venni a nyugati pályaudvar környékén?

Nagyon köszönöm ha valaki segít! Szép estét!!


2019. nov. 3. 20:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szuperül elboldogultam, hála a segìtségeteknek. Nem is tévedtem el meglepő módon. Köszönöm nektek még egyszer! Nagyon hasznos, hogy vannak még itt ilyen segítőkész emberek :))
2019. nov. 15. 17:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Szivesen. És hogy mentél végül?
2019. nov. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Villamossal elmentem a Blaháig (a villamos közvetlenül a szálloda előtt állt meg, tehàt sétálnom is kb 1 percet kellett), onnan meg a 7-es busszal a Thököly útra (szintén az irodaház előtt állt meg közvetlenül a busz). Eltévedni sem lehetett így. Örülök, hogy kértem itt tanácsot, mert tapasztalatból írtatok. Vettem 10 db-os gyűjtőjegyet, úgyhogy tudtam bőven utazni.
2019. nov. 16. 13:21
 14/14 anonim ***** válasza:

Jee! Az enyémet választottad. :D

<3

2019. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!