Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Párommal Budapestre megyünk...

Párommal Budapestre megyünk nyaralni. Mire figyeljünk majd, milyen tanácsaitok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem Magyarországon élünk, és azt terveztük, hogy idén nyáron Budapesten 'nyaralunk'.

Én nem voltam még sosem, barátom csak kiskorában. Akik voltak már, vagy oda valósiak, mit tanácsoltok? Kb mennyire drágák a dolgok? Hova éri meg ellátogatnunk? Fiatal párocska vagyunk, szeretjük az izglamas, érdekes dolgokat, milyen leetőségek vannak? 20-a körül mennénk, hogy a tüzijátékot is láthassuk, mennyire jó ötlet, megéri-e?

Bármilyen tanácsot szivesen fogadok és nagyon megköszönök! :) 20L


2017. júl. 10. 09:39
 1/2 anonim válasza:
79%

Lehet, azért mondom, mert budapesti vagyok, de sztem a tűzijáték nem egy akkora élmény / buli, és baromi hamar oda kell menni, hogy lefoglalhass egy helyet, ahonnan jól látni, és bazi nagy a tömeg, sok a proli.


Szerintem amúgy, ha az ember megválogatja, hol eszik-iszik, nem kifejezetten drága hely Budapest. Váci utcán ne menjetek étterembe, mert ott rengeteg nagyon átvágós hely van.


Hogy mit érdemes megnézni, az meg tényleg habitustól függ. Ha inkább pörgős, bulis emberkék vagytok, akkor leginkább az Állatkertet és Holnemvolt Parkot meg koncerteket tudok ajánlani (utóbbi: Budapest Park, Kobuci Kert, A38 stb.). Meg ugye a tipikus látnivalók (sikló, Mátyás-templom,. Halászbástya, Hősök tere stb.). Ha épp van Láthatatlan Kiállítás, akkor az, de sosem tudom, épp mikor van nyitva :).

2017. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noblesse Oblige válasza:

Én nem pesti vagyok, de ami nekem nagyon buli pesten:

Csodák palotája (science center) [link]

Tropkárium [link]

Labirintus [link] -ezt nem próbáltam, de izgalmasan hangzik!


Illetve Budai vár, Margit sziget mind érdekes látnivaló.

2017. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!