Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek a Zala folyón le...

Szerintetek a Zala folyón le tudnék utazni a Balatonig egy felfújható rózsaszín flamingóval?

Figyelt kérdés
Nagyon foglalkoztat ez a dolog már nyár óta, de sajnos nem volt lehetőségem kipróbálni. Jövő nyáron egy barátnőmmel tervezzük, hogy leugrunk egyet bulizni, de vonatjegyre sajnos nincs pénzünk.

2019. nov. 17. 17:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10

Most egy fantasztikus ötletet adtál. Akkor a Zalán le, a Balatonon végig, a Sión keresztül, be a Dunába, és pár nap alatt el is jutunk a Fekete-tengerig.


Egy sima gumiflamingó kibírja ezt az utat?

2019. nov. 17. 22:33
 12/18 anonim válasza:
70%
Szerintem kibírja a flamingo hacsak nem vagytok medve méretűek,bár ha egy cápával találkoztok a tengeren lehet szerelembe esik a flamingotokba.
2019. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a gumikrokodil jobb lenne, mert áramvonalasabb. És az nem mindegy! A rózsaszín kifejezetten jó választás, mert a hydrodynamicai tulajdonságai ennek a színnek a legjobbak. Csak krokodilban ritka.
2019. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Hülyegyerekeknek alapvetően jó iskolát szoktam javasolni.
2020. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
Most nem tudom, miért kell lehülyézni a kérdezőt. Lehet, hogy rekordot akar dönteni. Bár elképzelem, hogy a guiness rekorderek is megkapták ezt előtte.
2020. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Le lehet,csak ne lyukassza ki semmi a flamingót,nyáron kipróbálhatod.
2020. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Mellesleg a szocializmusban megesett, hogy emberek az Adriai-tengeren gumimatraccal vagy gumicsónakkal disszidáltak át Olaszország felé. :)
2020. dec. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%
#17 igaz,most is jönnek úgy Afrikából át a Földközi-tengeren.
2020. dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!