Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Holnap indulok Szegedről...

Holnap indulok Szegedről Kapolcsra stoppal. Van esetleg itt olyan, aki csatlakozna hozzám ezen az útvonalon (bárhol)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 15:10
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt a térkép, hogy merre megyek.


[link]

2010. júl. 22. 15:13
 2/7 anonim válasza:
És mit csinálnánk Kapolcson?
2010. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most van a Művészetek Völgye. Személy szerint vadkempingezést, ismerkedés -nézelődést, esetleg programokra ingyenbelógást terveztem. Szóval ha van kedved, csatlakozz... ;))
2010. júl. 22. 15:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha meguntam, utána szintén stoppal, irány a Balaton. :))
2010. júl. 22. 15:24
 5/7 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de amikor 1-2-szer stoppolásra kényszerültem (elkéstem az utolsó buszt) Magyarországon belül, nagyon nehéz volt! Nem álltak meg az autók több óra alatt sem, na aztán a végén valaki nagy nehezen! PL. Erdélyben könnyebb volt, ott ez szokás, de itthon nem merném ezt a módját választani a közlekedésnek. Meg a másik, hogy remélem, nem lány vagy! Ha igen, akkor egyedül semmiképp ne vágj neki!!!!
2010. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már nem egyszer stoppoltam és eddig mindig felvettek. Természetesen nem éjszaka meg veszélyes helyeken megyek s eddig csak rendes emberekkel találkoztam. Persze ezt hiába magyarázom...

Nem akarok bunkó lenni, de a kérdést azért írtam ki, hogy valaki jön e még arra s nem azért, hogy nekivágjak e.

2010. júl. 22. 17:57
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Úgy látom, jól informált vagy Kapolcsról... (egyébként én is nagy stoppos voltam "ifjúkoromban"- Szegedre jártam egyetemre, onnan jártam Pestre meg vissza, és Rómába is elmentem stoppal (meg haza :p))


Írnál légyszi pár dolgot a fesztiválról? Szálláslehetőség (vadkempingezés hol lehet? mennyire vad?) tisztálkodási, stb. lehetőségek? (gyerekkel mennék :d) Jegy mindenhez kell? A napijegy mire elég? (úgy értem, van, amihez külön jegy kell?) Kb. tavalyi árakat tudsz mondani? Matekolnom kéne kicsit...

Ha bármi fontos eszedbe jutna még, szívesen veszem! ;)

Előre is nagyon köszönöm!

2011. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!