Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Gellért Fürdő és Rudas...

A Gellért Fürdő és Rudas Fürdő könnyen megközelíthető?

Figyelt kérdés

A Gellért Fürdő oldalán találtam infót, hogy hogy lehet megközelíteni de ha jól értelmezem amit a neten a Nyugatiról olvastam, azok a villamosok/buszok nem járnak arra, amikkel a fürdő megközelíthető.

[link]

[link]


[link]


Mennyi idő ezekbe a fürdőkbe eljutni? Valaki indult már a Nyugati pályaudvar közeléből? Ha a Nyugatitól nem lehet eljutni, akkor honnan a legegyszerűbb, ami közel van a Nyugatihoz?


Nem utazok még, csak gondolkodtam, hogy egyszer szívesen elmennék és kíváncsi vagyok.


2020. jan. 26. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Közvetlen járat szerintem egyikhez sincs, de nézd meg a google utazástervezőjét vagy a bkk futárt.
2020. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő könnyen megközelíthető a Nyugatiból, még ha nem is átszállás nélkül.


Gellért fürdő: utazz az M3 metróval (vagy hétvégén M3 busszal) a Nagyvárad tér-Kőbánya-Kispest felé a Kálvin térig, majd az M4 metróba Kelenföld felé a Szent Gellért tér-Műegyetem megállóig. Az átszállás ingyenes metrovonalak között.


Vagy ha nem akarsz átszállni, a Kálvin térről kb. 10-12 perc séta a fürdő. A Kálvin térre az M3 metrón és buszon kívül a 9-es busszal (Kőbánya felé) és hétvégén a Podmaniczky utcabol induló 72-es trolival is (Orczy tér fele) eljuthatsz.


További opció a 15, 115 buszok és a City troli, ezek pár sarokra állnak meg a Nyugatitól és a Boráros tér illetve a Fővám ter felé kell utaznod velük, leszállni a Fővám téren kell. Onnan bő 5 perc séta.


Rudas fürdő: M3 metróval, M3 vagy 9-es busszal vagy hétvégén 72-es trolival utazz Nagyvarad tér, Kőbánya-Kispest, Kőbánya ill Orczy tér felé az Astoria vagy Ferenciek tere megállóig. Onnan a 7-es busszal menj Albertfalva felé a Rudas fürdőig.


Itt is opció a séta a Ferenciek terétől, ahogyan a 15 115 City buszok is jók, ezekről a Március 15. téren tudsz leszállni.


További lehetőség a Jászai Mari térről hajózni.

2020. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugatiból M3-as (pótlóval) Kálvin térig, átszállás M4-re, utazás Műegyetem megállóig. Ott a Gellért. Onnan 1 buszmegálló 7-essel a Rudas (vagy 41-es villamossal is)
2020. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!