Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki tud olyan várat Veszpré...

Valaki tud olyan várat Veszprém vagy Zala megyében ami autóval könnyen megközelíthető és nem kell sokat (legalábbis nem nehéz terepen) gyalogolni?

Figyelt kérdés

Kisbaba miatt fontos hogy ne kelljen sokat menni, vele sajnos még nem lehet túrázni, viszont ennek ellenére szeretnénk várat, romokat felkeresni. Az is jó ha esetleg mégis többet kell menni, de babakocsit lehet tolni(de nem gazon stb-in keresztül) VESZPRÉM és ZALA megye érdekelne főként, ezeknek is a balatoni környéke. A kiindulásunk Tapolca, ott lesz a szállásunk. A várakon kívül is örülnék bármi Tapolca környéki látnivaló ötletének.

Köszönöm



2015. júl. 28. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszprémi vár.
2015. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanú hegyek, Sümegi vár (bár ez nem éri meg mert elbarmolták), Nagyvázsony, Csobánc
2015. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szigliget, kinizsi vár, veszprémi, sümegi, tapolca fürdő.
2015. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. szerintem a szigligetibe megyünk, oda könnyű felmenni, s ahogy néztem a képeket az még nincs agyonfelujitva. Az állagmegóvást azt értem, hogy kell, de nem szokott tetszeni, amikor kb újra építik a semmiből a várakat.
2015. aug. 3. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!