Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik városban közlekedik...

Melyik városban közlekedik olyan menetrend szerinti autóbusz ami nem megy ki a városból?

Figyelt kérdés
(szeretném mehtudni az összes várost ahol közlekedik ilyen busz)

2020. febr. 14. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Marmint az osszes varost, amelyben van tomegkozlekedes? Autista vagy?
2020. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Mindegy, elkezdem: Berlin.
2020. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A világ összes közepesnél nagyobb városa. Nyugger korodig gyűjthe ted! :-))
2020. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk a kategória az Magyarország, úgyhogy én bedobom Szegedet mondjuk.
2020. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Helyi járatokra gondolsz? Kezdd a Volánbusz honlapjàn, ott kapásból talalsz több tucatnyi várost. Ezen kívül Budapest, Miskolc, Pécs, Kaposvár, Tatabánya, Veszprém, Kecskemét üzemeltet nagyobb helyi hálózatokat. Kisebb települések tekintetében kevésbé vagyok naprakész, én ezekben utaztam már helyi járatokkal, am egy részük nem létezik már: Budaörs, Törökbálint, Vecsés, Üllő, Pécel, Kerepes, Kistarcsa, Dunaharaszti, Baracska, Nagykarácsony, Kiskunfélegyháza, Szentmártonkáta. Tudok még helyi üzemről Bükön. Ezen kívül a helyközi jaratok egy része is olyan, hogy valójsban el sem hagyja az adott települést. Ilyenről tudok Albertirsán, Monoron, Szentesen, Cegléden, Nagykőrösön, Péteriben, Sárváron, de a sor még nagyon hosszú.
2020. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdés nem rossz, mert az érdekli, hogy hol NEM megy ki a városból. A budapesti simán kimegy Budaörsre, Vecsésre többek között, a berlini Potsdamba többek között (bár a kérdés a Magyarország kategóriában lett feltéve), a miskolci Felsőzsolcára, de a Bükkben és az Egyetemváros-Tapolca közti szakaszon is párszor kilép a városhatáron. Debreceniek, szegediek stb. is hozzászólhatnának, mert ott nem tudom, van-e ilyen városon kívülre is közlekedő busz, de az általam említettekben biztosan van.
2020. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jav. "az általam említettek biztos nem felelnek meg" a kérdezőnek.
2020. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6, a megközelítés nem rossz, de ezekben a városokban is közlekednek olyanok (sőt, többségükben olyanok közlekednek), amelyek nem mennek ki a városból!... :)
2020. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!