Kezdőoldal » Utazás » Európa » S. O. S. Hol kereshetnék...

S. O. S. Hol kereshetnék Nagyvárad-Debrecen útvonalon közlekedő buszokat?

Figyelt kérdés

Persze találtam 1-2-t a Google segítségével , de egyik sem csütörtökön közlekedik.. Pedig nekem az kéne :(


Tehát Románia (mindegy honnan indul,de érintse Nagyváradot) - Debrecen... Köszönöm,ha valaki veszi a fáradságot :)



2014. aug. 18. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha annyira SOS, akkor mehetsz vonattal is, abból van átszállás nélküli is (igaz naponta csak 1).

elvira.hu

2014. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Amugy mi a csudat toltal Google-ba hogy ezt ne talald meg? Beirtam hogy Oradea Debrecen Bus [link] megneztem az elso talalatot, az nem irta hol lehet jegyet kapni vagy barmi, vissza a talalati listaba, a harmadiknal rogvest ott van hol lehet roman buszmenetrendet nezni, be is karikaztam. Ebbol melyik lepes nem sikerult?
2014. aug. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 lehet, hogy konkrétan a "Nagyvárad" névvel keresett rá, de ugye az már nem a hivatalos neve a városnak...
2014. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. , bunkó vagy,lepontozlak. A többieknek köszi.


Mindenképp csütörtöki napot szerettem volna.. De azóta megoldódott :)

2014. aug. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!