Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek ennyi napra elég...

Szerintetek ennyi napra elég Keszthelyre menni?

Figyelt kérdés
Juniusban tervezek elmenni Keszthelyre, de nem tudom hogy 3 vagy 4 éjszakára menjek e. Debreceni vagyok, tehát az út oda már magában kb 6 óra lenne. Sok látnivaló van ott? A 3 éjszaka kevés szerintetek vagy elegendő? Plusz lehet ott bicajt bérelni?

2020. febr. 29. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keszthelyen a kastélyt érdemes megnézni,meg hajókázni a Balatonon,de inkább a fürdesről szól,A környéken el lehet tölteni pár napot.Hévíz,Kis-Balaton,Tapolca,Szigliget,Badacsony.Bicajt biztos lehet bérelni.
2020. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uszni sajnos nem tudok
2020. márc. 1. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 nap is sok ott. De hát különbözőek vagyunk.
2020. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sajnos én a környéken lakok, rövid időre szép, jó, meg minden, de alapból nem vedd sértésnek de ez egy rakás bénaság.

(Rossz lesz az idő mostanság, most is az)

(De ha el jössz nézd meg a múzeumokat illetve a Festetics Kastélyt.

2020. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rossz lesz az idő mostanság, most is az


Ööö... Tél van. Mégis mit vártál? :D

2020. márc. 1. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri ennyi napra. A kastély és a hozzá tartozó egyéb látnivalók bőven kitesznek egy napi programot, de a Balaton-part is nagyon szép. Környéket is érdemes bejárni, jók a bicikliutak, Hévíz, vagy akár a Szépkilátó sincs messze, ahonnan elképesztő a kilátás a Balatonra.
2020. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2020. márc. 5. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire szeretnéd bejárni a környéket, vagy csak Keszthelyen vagy közvetlen közelében maradnál. A Balaton-Felvidéken rengeteg érdekes és szép dolog van, túraútvonalak, barlangok, várak, pincészetek, múzeumok stb. Ha olyan nagyon nem szeretnél kimozdulni, akkor 3-4 éjszaka elég lehet, bár ha már az ország másik feléből mész, talán jobb lenne egy hétre, ha van rá lehetőséged.
2020. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!