Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyáron egyedül megyek 1 hétre...

Nyáron egyedül megyek 1 hétre Keszthelyre, milyen programokat ajànlotok a strandon kívül? Jól fogom magam érezni egyedül?

Figyelt kérdés
Még soha sehol nem voltam egymagamban, így kicsit aggódom, viszont régóta egyedül élek, egyedül intézek mindent, megszoktam hogy magammal töltöm a szabadidőm nagyrészét is. Tavaly nem voltam sehol nyáron, nem akarok idén is itthon gubbasztani, csak azért mert nincs párom, meg kimozditható barátnőim, rokonaim. Hiányzik a tengerpart is, de úgy gondoltam bölcsebb dolog az első egyedül nyaralást belföldre szervezni, ezért lefoglaltam egy szobàt Keszthelyen. Olcsó kis szàllàs, olyan ahol ott lakik a tulajdonos néni, és van még jópàr szoba az enyémen kívül. Nem tudom, mennyire van esély szóba elegyedni más lakókkal? Mindenki a családjával lesz elfoglalva? Esetleg még hülyének is fognak nézni amiért egyedül vagyok ott? Ezektől tartok egy kicsit, mert a partra régebben is kijàrtam egyedül hiába családdal nyaraltunk, az nem volt rossz, de a szàllàson üldögélni a teraszon magamban, lehet fura érzés lesz 1 hétig. Nagyon nincs program ötletem, úgy tervezem strandolok, olvasok, netezek, eljàrok bevàsàrolni (nincs ellátás az árban), kora este elmegyek enni valamit, fagyizni, bár mindennapi éttermezésre nem lesz pénzem, sötétedés után pedig a szàllàson leszek, iszogatok valami finom bort a teraszon. Szerintetek? 28/N
2020. jan. 14. 09:02
 1/10 anonim válasza:

Kb. ennyi idősen, férfiként, majdnem azonos kondíciókkal és gondolatokkal nyaraltam Keszthelyen. Szerintem jó döntés. Ez egy nyaralóhely annak mindennel, ami klasszik vízparti nyaraláshoz kell, plusz sok kulturális lehetőséggel. Ugyanakkor egy élő kisváros is. Statisztikailag egyedül is mennek emberek, nem leszel furcsa. Valószínűleg némi small talk a panzióssal is lesz, már csak azért is, hogy később is nála szállj meg.

Van lehetőség a szocializációra is bőven. Pl.:azt az esti pohár bort, fröccsöt megihatod a parton is (cserszegi fűszeres amúgy is "Keszthelyikum")

Ha van rá igény szívesen írok konkrét programokat is.

2020. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Folyt.

Bicaj (Tourinformban bérelhető, nagyon jó bicajok, 5éve kb. 2000HUF/24h volt) ezzel kirándulni pl. Kis-Balaton természetvédelmi terület, de bicikliút van, kevés ember, állatok egész közel kerülnek,kilátók. Zalakomár bivalyrezervátum, ez már kisforgalmú közút. Ez magányos program.

Gasztro: vannak azért jó ár-érték arányú éttermek. Cserszegi fűszeres bor "Keszthelyikum" és nem feltétlenül magadban kell fogyasztania azt a poharat este, hanem a parton és már van is lehetőség a szocializációra. Nyilván, egy hölgynél fontosabb szempont a biztonság. Főutcán rengeteg fagyizó cukrászda.

Kastély és kertje kihagyhatatlan.

Titkos tipp Balaton múzeum, modernizált, interaktív nem az a klasszikus poros tárlós múzeum.

Strandot írtad is, nagyon korrekt strandok vannak a városban és a környéken is.

Mivel térségi központ van lehetőség kirándulásokra, a vonatot nem ajánlom.

Amit én nem találtam az pl. a mozi.

2020. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 subrette ***** válasza:

Keszthelyen a Festetics-kastélyban több kiállítás is van és a kastély parkja is nagyon szép. A Balaton-múzeumot is érdemes megnézni. A belváros tele van műemlékekkel. A kikötőből sétahajók indulnak. A közeli Balatonedericsen van Afrika-múzeum. A Kis-Balaton sincs messze. Keszthelyen nem fogsz unatkozni, sőt strandolás mellett végig sem tudsz nézni minden látnivalót egy hét alatt.

Messze van még a nyár. Addig még pasi is képbe kerülhet a nyaraláshoz.

2020. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kirándulás a Kis-Balatonhoz (akár bérelt bicajjal is..) - nagyon klassz program!

[link]

2020. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
# 2/ Áhhh, megelőztél! :)
2020. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmehetsz 1-1 napra Hévízre is, meg Tapolcára, ott a barlang... Hülyének nézni épelméjű ember biztosan nem fog amiatt, hogy egyedül vagy. Szerintem szuper lesz! Azt kívánom, hogy érezd jól magad!
2020. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Engem rendszeresen néztek hülyének egyedül, Hévízen meg fel is jelentettek, mert heti 1-szer ott vártam a buszt...


Nem nagy szám egyébként mondjuk nyáron többen vannak, de 1 nap bőven elég strandolással együtt Keszthelyre...

2020. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7: ??????


GiGi, te vagy az? :-D

2020. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én annyit írok vigyázz mit iszol, mert ha egyedül vagy simán beléd nyomnak szex drogokat, inkább bontatlan üveget vegyél, ha kimész a partra
2020. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
GiGi, másra nem fog rágerjedni a volánbuszos sofőr, nyugi-nyugi! :-DDDD
2020. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!