Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szlovákiából utaznék Magyarors...

Szlovákiából utaznék Magyarországra számithatok hatósági házi karanténra?

Figyelt kérdés
Van rendes magyar lakcímem és oda járok egyetemre is. Jelenleg itt Szlovákiában egy kis határmenti faluban vagyok ahol fertőzött sincs. Ma utaznék vissza a lakásomba Magyarországra.

2020. ápr. 24. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a munka miatt ingázók kivételével mindenki kap ilyen piros karantén papírt.
2020. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, 2 hét karantén kötelező még ha olyan helyről is jössz ahol nincs fertőzött
2020. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is hasonlo cipoben jarok. Csak azt nem ertem, hogy az ingazokat miert engedik. Ugyanugy terjeszthetik a virust.

Hiaba mondjak, hogy az onkormanyzat segit, meg a telefont sem veszik fel. Online-n valo rendeles pl. a Sparban 10 nap. Ha vki nehany honap kulfoldi tartozkodas utan megy(menne) Magyarorszagra, segitseg nelkul ehen doglik.

2020. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pro tipp, nem kaptam karantént
2020. ápr. 25. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Orulok neki. Mivel utaztal?


En vlszeg fogok kapni, mert Hollandiabol megyek repulovel.

2020. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Átgurultam autóval a Párkány-Esztergom átkelőnél, repülő az vészesebb szerintem így csak kocsiban rápillantottak a lakcímkártyámra
2020. ápr. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!