Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyi esélye van hogy megbünt...

Mennyi esélye van hogy megbüntetnek ha hétköznap a Nyugatitól indulva elszeretnék menni a Hárshegyhez visszafele pedig a Moszkva térről a váron át sétálnék vissza? Egyedül maszkban.

Figyelt kérdés

Nem voltam Budapesten március eleje óta és hiányzik a város és a természet. Valamint olyan boltba mennék ahol olyat lehet kapni amit vidéken nem.


Budapesten mennyire igazoltatnak egyedül sétálókat a rendőrök? Vidéken nem jellemző sőt még rendőrt sem igazán látni.

Akik azzal jönnek nekem hogy maradjak otthon meg én fertőzöm le a fél várost kérem kíméljék meg magukat az írástól. A kérdés nem erre irányul és egyedül lennék úgyis.


2020. ápr. 25. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyire nehéz a rendelet megértése??


Sétálhatsz,bsportolhatsz, NINCS igazoltatás!

2020. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is így tudom de jobb biztosra menni hiszen olvasni hogy Budapesten Karácsony Gergő izmozik ilyen téren.

Mondjuk elvileg nincs meg tiltva hogy elutazzak. Sőt ha boltba is megyek ami természetes az pedig legalább olyan indok mint a séta a természetben.


Pl. ott a Vár ami ugye a politikai jelenlét miatt tele van rendőrökkel és így vidékről nem tudni mennyire durva pl. ott az ellenőrzés.

2020. ápr. 25. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
És ezért miért büntetnének meg!?
2020. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát mert nem otthon vagyok.

Tegyük fel sétálok a várban vagy a Deák téren vissza a Nyugatiba és jön egy rendőr. Ki tudja elfogadja-e indoknak hogy vásároltam vagy hogy voltam előtte a hegyekben. Bár ha vásároltam a másikat kár szóba hozni neki.

Ha meg elkéri a lakcímkártyát látja hogy nem budapesti vagyok. Bár lehet én reagálom túl.

2020. ápr. 25. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Március óta vagyok Pesten miskolci lakcímkártyával, a kutyát nem érdekli.
2020. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem állít meg senki. Max. azokhoz mennek oda rendőrök, ha azt látják, hogy többen egy helyen bandáznak. A lakcímkártyával még sokra nem mennek, mivel sokan, akik albérletben laknak, vidékre szól a bejelentett lakcím.
2020. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te sem a rendeletet nem vagy képes elolvasni, sem azt nem érted meg, amit itt írunk neked.

Tudod mit? Akkor inkább ne menj sehova.

2020. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek. Ez alapján nem nagyon lehet gond. ;)
2020. ápr. 25. 23:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván kizárni nem lehet, de alapvetően kicsi (főleg hétköznap, nappal), hacsak nem hívod fel magadra valamivel a figyelmet. Emberektől maradj távol, de egyedül menj ki természetbe nyugodtan.
2020. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ej sotet ez az orszag, mondjuk ezert tart itt.
2020. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!