Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenben hová érdemes elmenni?

Debrecenben hová érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Amikor az ember oda utazik pl vásárolni és még van bőven idő a vonat indulásig, mondjuk 3-4 óra áll rendelkezésre.

2018. szept. 23. 04:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem - amíg megteheted - nézd meg a MODEM-ben az Impressziók c. kiállítást!

Biztos dobsz egy hátast... Picassot pl. nem minden nap lát "élőben" az ember.

A szabadidődből pont kitelik!

[link]

2018. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, és ilyen bevásárló központ nincs? ahol pl kabátot és rádiót is lehet kapni, valamint pizzát?
2018. szept. 23. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"... oda utazik pl vásárolni és még van bőven idő a vonat indulásig, mondjuk 3-4 óra áll rendelkezésre."

Szóval akkor a vásárlás után is vásárolni akarsz?

Akkor menj a Fórumba, a Plázába, a Párizsi Udvarba: ezek ott vannak egy kupacban.

Én kis naiv: azt hittem tartalmas programra vágysz...

2018. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a vasútállomáshoz melyik bevásárlóhely van közel?
2018. szept. 23. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az 1-es vagy a 2-es villamosról leszállsz a Kálvin téren, akkor a legközelebb a Debrecen Pláza és a Párizsi udvar lesz, de tőle 50 méterre szemben meg a Fórum. (ez a legnagyobb)
2018. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!