Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan jutok el autóbusszal...

Hogyan jutok el autóbusszal hétfőn Várpalotáról Gödöllőre?

Figyelt kérdés
Nem igazodok el a menetrendeken. Köszönöm a választ.

#utazás #Gödöllőre
2020. máj. 9. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem mész inkább vonattal?

Vp - Bp déli, és Bp-n metró, Gödöllőre meg HÉV?

2020. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Ezt az oldalt nézd meg! Pofon egyszerű.

2020. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne szívasd már magadat buszozással, főleg most, amikor a vonaton ott az opció átülni másik kocsiba, ha sokan vannak abban, amibe felszálltál.


Kelenföldig kell utaznod, majd az M4 metróval a Keleti pályaudvarig, ahonnan vonattal juthatsz el Gödöllőre.


Ha busszal mész, a Népliget buszállomásról a Bécsi út felé közlekedő 1-es villamos visz el a Puskás Ferenc Stadionnál található Stadion buszpályaudvarra.

2020. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várpalotától a Déli pályaudvarig vonattal, onnan az M2 metróval a végállomásig (örc vezér tere). Át az aluljárón balra előre a Sugár áruház elé. Ott felszállsz a gödöllői (és nem cinkotai) HÉV-re, majd válogathatsz, hogy a kastélynál, a palotakertnél vagy az egyetemnél szállsz-e le.
2020. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A menetrendek.hu -nál ott azt mondta egyszer az egyik buszsofőr, na, szóval, úgy volt, de ez pár évvel ezelőtt volt, úgyhogy most nem tudom, mi a helyzet; de pár éve nekem egyszer kijelzett egy buszt, ami nem is létezett; és akkor mondtam a buszvezetőnek, mikor fölszálltam az első ajtónál, és akkor mondta, hogy igen, többen is mondták már, hogy amióta megújult, előfordult ilyen; és akkor mondta, hogy akkor elvisz egy darabig (természetesen vettem jegyet) , és akkor majd szól, ha szálljak le, és akkor olyan 20 percen belül érkezik majd a másik oldalon egy busz, ami elvisz a kívánt célállomásomra; és akkor így is volt; de amúgy szóval nem tudom, mostanában fixen megbízhatóan működik-e az az oldal; de talán ne hagyatkozz rá 100%-ban.
2020. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!