Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gyékások, szokott közületek...

Gyékások, szokott közületek valaki Franciaország és Magyarország között autóval vagy autóbusszal ingázni, járni?

Figyelt kérdés

Privát üzenet is jöhet.

Köszönöm!



2020. máj. 9. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még a vírus előtt voltam Párizsban busszal oda-vissza.

Azóta is azt próbálom kiheverni.


(Konkrét időpontra mentem és már nem volt repjegy arra a hétre.)

2020. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért, mi volt a baj?
2020. máj. 9. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én jóval többször kelek át a francia határon, mint a magyaron. Bár nem oda-vissza járok, hanem össze-vissza Európában, de akár célállomásként, akár csak tranzitban átsuhanok rajta, havonta 3-4 alkalommal benézek hozzájuk.
2020. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a baj?


Az, hogy még így is szétültem a hátsómat, hogy félúton tranzitszállás volt.

2020. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Budapest Párizs 1400-1600 km. Ez helyből két napos út. Busszal több, vagy egész nap megy és kevés megálló van közben. Minimum 20 óra ücsörgés szinte folyamatosan.

Autóval könnyebb, akkor állsz meg, mikor akarsz. De azért ennyit egyfolytában menni, közben kiszámíthatatlan dugók, útépítések, szóval érdemes megtervezni. Az ingázás gyakorlatilag értelmetlen.

2020. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, de van, aki nem bírja a repülést. Én pl szeretem, szép, de a fülem nem bírja, plusz nemrég volt egy betegség, ami miatt a repülő helyett más járműveket is számba veszek.
2020. máj. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!