Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Alsónémedi milyen hely?...

Alsónémedi milyen hely? Vannak itt akik ott laknak?

Figyelt kérdés
Milyen ott az élet, kirándulni mennék egy napra

2020. máj. 15. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

És miért pont oda?

Van egy nagy logisztikai központ, azon kívül kb. semmi...

2020. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
majd ha lehet akkor megyek mert még vírus van
2020. máj. 15. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Öööö…. és gondolod, hogy pár hét múlva hirtelen lesz ott középkori templom, vagy kastélyszálló, egyéb látványosság? :-D
2020. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Van egy fagyizó, szántóföldek, belterjes parasztok, román vendégmunkások, egy csomó logisztikai központ, mit lehet ott kirándulni? Ott nőttem fel, ott éltem 20 évig, kb nincs ott semmi.
2020. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
jó hely, én és 8, 10 éves kislányommal lakunk itt, barátnöm Fejér megyei, nincs hajam, kopaszka vagyok, ott voltam a kislányaimmal 2019 május gyereknapon itt Alsonémedin, imádták az alma együttest, még sorba is álltak aláirásért
2020. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Habár nem ez volt a kérdés😂, de igen érdemes ide költözni csendes, szép sok rendezvény van, bármely korosztály számára 🙂
2020. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dunaharazti az egy rossz nem jó
2020. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!