Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon vadkempingezni?

Figyelt kérdés

Barátaimmal szeretnénk a nyáron "elvonulni" az emberek elől, és gondoltuk kipróbáljuk a vadkempingezésről..


Először is szeretném megkérdezni, hogy egyáltalán lehet e vadkempingezni Magyarországon?

Sokat olvastam, volt ahol azt írták, hogy tilos az országunkban leverni egy sátrat, míg máshol azt írták 24 órára szabad csak...


Ha szabad, akkor hol érdemes? Dunakanyar, Homoksziget lehetséges?



2020. máj. 16. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem magán- vagy természetvédelmi terület akkor 24 órát ott lehetsz, én így tudom.
2020. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Esetleg ajánlott hely?
2020. máj. 16. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, a limit 24 óra, természetvédelmi területeken és magánerdőkben, más magánterületeken tilos.
2020. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de egyre kevesebb helyen. Részben mindent magánosítanak, részben egyes terepek nem biztonságosak (ha elég sokan vagytok, ekkor ez nem szempont).

Erdőkben általában lehetséges, települések szélein is, ott érdemes rákérdezni valami közeli helybélitől.

2020. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
Az erdő törvényben minden le van irva.
2020. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
A világon sehol nem szeretik a vadkempingezőket, mert szemetelnek, összeszarnak mindent, felgyújtják a növényzetet, stb... Ha tehetitek, inkább béreljetek ki egy lakóautót, egyből máshogy néznek rátok és akár egy kijelölt parkolóban is el lehet héderelni napokig.
2020. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nézz körül a kempingmania.hu oldalon.Esetlegesen találhatsz jó tippet.
2020. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!