Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egyedül utaznék a Keleti...

Egyedül utaznék a Keleti pályaudvarra. Veszélyes lányként? A koronavírus miatt az ic vonatokat fertőtlenítik?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat várok!:(

Korona vírus időszakban ti mernétek felutaznj Budapestre? Vagy veszélyes ötlet?



2020. máj. 27. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Csakis szemelyvonattal mennek. A korona virusok IC-n utaznak mert ott kedvezmenyt kapnak, meg amugy is gyorsabban elernek Budapestre es elobb tudnak fertozni.

De en nem is mennek ha nem jtt elnek, nagyon veszelyes minden sarkon 10-12 koronavirus les az aldozatara.

2020. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 savanyújóska ***** válasza:
91%

A vonatokat nem tudom mennyire, én nagyobb összeget nem tennék rá, de a pályaudvaron permetezőből adnak fertőtlenítőt a kezedre, ha kérsz. Szerintem ha amúgy fontos, akkor mehetsz nyugodtan, érdemes olyan vonatot kinézni, ahol jó eséllyel kevesen lesznek.


Ami a veszélyességet illeti, a Keleti azért elég nyilvános hely, általában sok ember van, ha céltudatosan mész, nem valószínű, hogy egyáltalán megszólítana valakit. Alapvetően a körnnyékén vannak utcák, amiket nem ajánlanék, de ahol sok embert látsz, ott nagy baj nem lehet :)

2020. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen fertőtlenítik a vonatokat. Maszkban kell lenni a vonaton. Természetesen teljesen biztonságos Pestre utazni, én azt mondom egyáltalán nem kell tartani ettől az egésztől, nem lesz semmi bajod. A média jó alaposan felfújta ezt az egészet
2020. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne veszélyes? Nyilván ne legyél felelőtlen, az alapszabályokat a higiénia és a biztonság terén is tartsd be, de félni felesleges.
2020. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván nincs 100 százalékos biztonság, de ha a távolságtartás szabályait betartod és betartatod az utastársaiddal is, valamint nem nyúlkálsz az arcodhoz és gyakran fertőtleníted a kezeidet, jó eséllyel semmi bajod nem lesz. A helyfoglalást kezeld rugalmasan, ehhez nem árt, ha nincs nagy táska nálad, így szükség esetén at tudsz ülni máshova , ha zsúfolt a szakasz vagy a fülke.
2020. máj. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Annyira veszélyes, mint bármikor máskor. Nyilván nem kell összefogdosni mindent a vonaton, aztán az arcodba törölni a kezed.
2020. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan utazz el, nem kell már beszarni, lassan amúgy is vége.

Nyilván amit írtak előttem is szabályok - azaz kézfertőtlenítő, maszk (amúgy is kötelező), meg lehetőleg nem fogdosol össze a vonaton semmit, csak ahhoz nyúlsz amihez nagyon muszáj.

2020. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Képes vagy átlátni a helyzetet? Képes vagy aszerint viselkedni? Ha igen, menj, ahová szeretnél, tartsd be az előírásokat, valamint az értelmes óvatosságot. Ennyi elég lesz most és máskor.
2020. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Közveszélyesség szempontjából nincs gond vele. Járvány szempontjából az a necces, hogy 10-ből 9 esetben hiányozni fog legalább egy kocsi, így tele lesz álló utassal, akiknek nem létezik a helye, így valószínűleg sűrűn lesztek.
2020. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Én az elmúlt hetekben is utaztam IC-vel. Egyrészt kevesen voltak, nem állt senki. Mivel kevesen voltak lehet tartani a távolságot.
2020. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!