Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Aki volt már a Pilisben...

Aki volt már a Pilisben Pilisborosjenőről a Teve szikla és az Egri vár romokhoz ahhoz lenne néhány kérdésem? (lent)

Figyelt kérdés

A kérdést igazából itt teszem fel.

Tömegközlekedéssel Budapestről mennyire egyszerű megközelíteni a hegyet? Mert néztem az Árpád hídtól indul busz de még nem voltam ott.

Maga a táj (főleg a Teve szikla és környéke) melyik napszakban fotózható leginkább? Amikor nincs szembe fény ami nem tesz jót egy fotónak.

Végül pedig érdeklődnék mennyire több egy ilyen túra pl. egy Hármashatárhegy vagy Nagy Hárshegy túránál? Főleg emelkedők terén.


Köszönöm.


2020. máj. 29. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább forrásokat adok meg.


menetrendek.hu (840-es busz Pilisborosjenő, autóbusz-forduló a legközelebbi megálló)


heyjoe.hu (túratervezéshez, csak jelöld be az útvonalpontokat és kiadja többek között a hossz- és magassági adatokat)


suncalc.org (napsütés irányának meghatározásához)

2020. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egy komoly túra.
2020. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Közben igyekeztem a fenti oldalakat felhasználni. Tényleg nem olyan vészes de szép hely szóval egy utat megér. :)


Mondjuk a napállást kicsit nehéz belőni de amennyire sikerült én 10-11 óráig tenném amikor még a szikla mögött a nap.

2020. máj. 29. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint nagyjából D-DDK irányból lehet a legjobb képeket lőni a szikláról, tehát a késő délelőtti, dél körüli órák jók.
2020. máj. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!