Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van olyan hely Magyarországon...

Van olyan hely Magyarországon ahol meglehet nézni egy szentjános bogár rajt?

Figyelt kérdés
Elszeretnék menni, életemben egyszer legalább megnézni este egy szentjános bogár rajt. Mindig is csodáltam és álmodoztam erről és a bakancslistámban szeretném ezt teljesíteni. 🥺 főleg hogy itt a nyár. Ha jól tudom júniusban “elevenebbek”

2020. máj. 31. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajban nem tudom, hogy szoktak-e repkedni, de Dobogókőn én régebben láttam jó párat egy nyári este a sísáncnál.
2020. máj. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Alcsúti arborétum szokott szervezni ilyen sétákat júniusban, nem tudom, idén mi lesz a helyzet.
2020. máj. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 acelsziv ***** válasza:
Biztosan lesz idén is ilyen az Alcsúti Arborétumban. Figyeld a honlapjukat. A rajzás max 1-2 hétig tart. És jól öltözz fel, ha mégy mert vídiás szívókájú szúnyogok vannak arra. Esküszöm, átszúrták a farmert is.
2020. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!