Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenben és környékén...

Debrecenben és környékén milyen kilátók vannak?

Figyelt kérdés
A Fancsikait és az Erdőspusztait ismerem. Lehetőleg helyi járat is közlekedjen a közelben, de legalább távolsági.

2020. júl. 1. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Nagytemplom tornyából is egy csomó helyre el lehet látni, de állítólag a 22 emeletes tetejére is fel lehet valahogy menni.
2020. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem szívesen mondom, de nem kellene ott kilátt keresni, ahol nincsen.

Debrecenről két dolgot érdemes tudni. Marhára a pusztába épült és azon kevés városok egyike, amely nem víz mellé épült.

2020. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm!

#2 Ha már két kilátó is van, miért ne lehetne több? Ha pedig arra célzol, hogy semmilyen különösebb természeti látképét nem látsz, ha felmész valamelyikbe, akkor ezt én is tudom, és nem is ez a célom.

2020. júl. 1. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:

A 22 emeletes a legmagasabb, a leglátványosabb a Nagytemplom (és a Kistemplom) tornyai, a város másik részén a Víztorony körpanorámával, emellett az Erdőspusztákon legalább 5 kilátó van ahova fel tudtok menni és az erdő lombjai fölé jutni.

Ez utóbbiak mindegyikén szexeltem már - gondolom erre vagy kiváncsi:)))

2020. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!