Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes túrázni ilyenkor nyáron?

Érdemes túrázni ilyenkor nyáron?

Figyelt kérdés
Hűvösvölgytől a Hármashatár hegyig tartana, kb 9-15-ig most szombaton. Szerintetek menjek, vgy nagyon leégnék?

2020. júl. 2. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. egy órányi séta. Túrázni mindig érdemes. Szakadó esőben is mentem gyakran. Az erdei úton talán nem kapsz annyi UV-t hogy leégj.

Milyen színű a hajad, szemed, bőröd milyen? Ha pl. vörös vagy, akkor hajlamos a leégésre. Vegyél fel laza, szellős hosszú ujjú ruhát és szalmakalapot, jól szellőző kendőt vagy sapkát.

2020. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szőke, elég fehér bőrű fiú vagyok
2020. júl. 2. 10:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem egyórányi, ahogy fenn írtam, a Hűvösvölgyi végállomástól a Kék túravonalon át Hármashatárhegyig, majd onnan be a belvárosba.
2020. júl. 2. 10:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a választ. Ja, kimaradt hogy zöld szemű vagyok, és elég érzékeny bőrű
2020. júl. 2. 10:35
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
100%

Akkor vegyel fel hosszu ujju pamut inget meg ugyan ilyen nadragot meg valamilyen jo széles karimáju kapalot azt jónapot.....bár számomra komolyan hihetetlen hogy ez magadtol nem jut eszedbe.....

Meg ugye ott van még 3millio dajta krém es tarsai....

2020. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már naptejjel is sikerült leégnem életemben...
2020. júl. 2. 11:00
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Maradj otthon!
2020. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az út 90%-a árnyékos, így annyira azért nem veszélyes.
2020. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Naptej, hosszú, de lenge ruházat, fejfedő. És figyeld az időjárást - múltkor nem hittem a radarnak és 3 órán át csapkodtak körülöttem a villámok egy helyi és helyben maradó zivatarcella miatt.
2020. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened mert csak te tudod milyen bőröd van az öcsém 45 éves barna hajú és annyira fehérbőrü, hogy akármivel kenik be nem simán leég hanem olyan a háta mintha forró olajjal le fröcskölték volna. Ezt azért írtam le, hogy te is tudod, hogy ez mivel jár mert a vége kórház égési sérülésekkel.
2020. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!