Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik helye(ke)t ajànlanàtok...

Melyik helye(ke)t ajànlanàtok a Balatonon?

Figyelt kérdés
Ami szèp is, jò is, tiszta ès nincs horror àron!

2020. júl. 3. 21:51
 1/5 anonim válasza:
100%

Balatonboglár,Balatonalmádi

Vagy tihany közelében

Én itt már voltam jók és kiránduló helyek is vannak

2020. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Balatonfüred
2020. júl. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Balaton-felvidéket ajánlom, árban is jobb, nem zsúfolt, gyönyörű és tele van látnivalókkal. A partra meg lemegy az ember este kocsival, esetleg busszal, úgyis akkor van a legjobb idő a fürdéshez.
2020. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Béla211 válasza:
Attól függ mit szeretnél ha strandolni csak és más széphelyek nem igazán érdekelnek akkor Balatonbogláron vagy balatonlelle jók a strand és ingyenesek főleg a Balatonboglári platán. Ami szép viszont nincsen ingyenes strand a környéken viszont vannak olcsó szálások balatonszepezd jó ezek retro stílusuk. A kálimedence is közelvan biciklivel könnyen megközelithető. Ja és jól felszerelt a városi strand és azt hiszem este hatól ingyen belehet menni.
2020. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A.Norbert válasza:
Balatongyörök is elég jó, családbarát strandja van (a Játék-strandra értem)
2020. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!