Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mire van szükségem ha Magyaror...

Mire van szükségem ha Magyarországra szeretnék költözni román állampolgárként?

Figyelt kérdés

Be kell jelentenem a lakcímemet? Munkahelyeken hátrány, ha nem vagyok magyar állampolgár?

Minden információnak örülnék.



2020. júl. 6. 06:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Érdekes a helyzet a családunkban, mert házasságon kívüli gyerek vagyok. Jobban mondva (rossz) házasságban született. Szóval papíron a testvérem apja az én apám is (aki román) és soha nem láttam életemben azt az embert. Vér szerinti apám részéről pedig talán találnék olyat aki magyar, de a papírokon nekem semmi közöm az ő családjához, szóval ez nem segít rajtam. De szerintem meg fogom érdeklődni, hogy mivel tudnám még bizonyítani.

Offtopic: Nem tudjátok esetleg, hogy ha van lakcímem magyarországon, akkor tudok-e telefonkártyát vásárolni, vagy tényleg ugyanazok a törvények vonatkoznak rám ,mint az állampolgárokra ebben a tekintetben is?

2020. júl. 9. 09:02
 12/13 anonim válasza:
De hogy tanultad meg anyanyelvként akkor a magyart, ha vér szerint román vagy? Kitől, ha nincs ilyen a családban? Miért akarsz magyAr állampolgár lenni? Tudom, nem válasz a kérdésre, csak érdekel.
2020. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Bocsánat, félreértettem, nem akarsz magyar állampolgár lenni. Akkor a kérdés, hohy honnan tanultad a magyart és miért akarsz ideköltözni.
2020. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!