Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha átszeretnénk menni a...

Ha átszeretnénk menni a Horvát határon biciklivel Alsómihojlácra, akkor kell fizetni valamilyen díjat, vagy mondani kell valamit?

Figyelt kérdés
Mire számítsak pontosan? Csak Alsó Mihojlácra mennénk át, bringával. Gondolom személyi alap, de ezen kívül kell valamit mondanom? Van enned díja? Illetve a horvát rész tud magyarul, vagy náluk mit mondjak majd?

2020. júl. 8. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen regisztrálnotok kell.
2020. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint? Az mit takar? Sry,19 vagyok
2020. júl. 8. 18:00
 3/11 anonim válasza:
32%
<3<3<3 "ÁTSZERETNÉNK" <3<3<3
2020. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Javaslom, hogy mielőtt útnak indultok, alaposan tanulmányozd ezt.

[link]


Itt azt is megtalálod, hol kell regisztrálni, belépés előtt.

Az én tapasztalatom az volt, hogy akkor tudnak magyarul, ha akarnak :-)

A barcsi határtól 2 km-re már nem beszéltek magyarul (velünk... aztán ki tudja, tudnak-e).

De abba nem vagyok biztos, hogy most a koronavírus járvány miatt átengednek úgy, hogy nincs szállás, nincs meghatározott cél, csak úgy átmennétek.

2020. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
70%

Hejezsírázs level 999.........


Ha nem lenne korona helyzet és biciklivel léped át a horvát határt,akkor hivatalból rögzítenék,hogy kihez utazol,neki mi a neve/címe stb......jelen helyzetben viszont egy regisztraciós lapot kell kitöltelni mindenkinek.Ezt megteheted a neten,vagy a helyszínen is,de nyilván ha a neten csinálod egyszerűbb/gyorsabb.

Konzuli szolgálat honlapját ajánlom.

2020. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyomorékok, nem az írásom a lényeg. Kötelező csesztetni? 19 évesen honnét kéne tudnom, hogy mi az a regisztráció.. Ennyit írt a tag, hogy regisztráltatni kell majd magatokat. Igen, biztosan annyit mentem bringával külföldre. Kell valamit fizetni, vagy sem? Kell útlevél? Kell mondanom hogy hova megyek? Ezek voltak a kérdések. Aki mást ír, annak megy a piros, és a report is
2020. júl. 8. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Na, kérdező, Te aztán szépen állsz hozzá a dolgokhoz...

Tisztességesen válaszoltam (4-es), nem kötöttem bele a helyesírásodba, belinkeltem a konzuli szolgálat honlapját, amit el kellene olvasni kiutazás előtt - erre le vagyok húzva.


Hát nem tudom, mit kéne még csinálnom... Mindenesetre már sajnálom, hogy válaszoltam normálisan :-(

2020. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem veled van a bajom természetesen :)
2020. júl. 8. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Olvasd el, amit belinkeltem - ott van minden tudnivaló.
2020. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Normál esetben oda mész ahova akarsz, senki nem kérdez semmit, nem kell fizetni semmit, csak személyi kell.

Jelen esetben igazolni kell a szállásfoglalást.

2020. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!