Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha átszeretnénk menni a...

Ha átszeretnénk menni a Horvát határon biciklivel Alsómihojlácra, akkor kell fizetni valamilyen díjat, vagy mondani kell valamit?

Figyelt kérdés
Mire számítsak pontosan? Csak Alsó Mihojlácra mennénk át, bringával. Gondolom személyi alap, de ezen kívül kell valamit mondanom? Van enned díja? Illetve a horvát rész tud magyarul, vagy náluk mit mondjak majd?

2020. júl. 8. 17:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pont tavaly júliusban, mikor Pécsen jártam, ugrottam át Alsómihojlácra. Szokásos ellenőrzés, személyi igazolvány. Kérdezték, hová megyek, mondtam, hogy Alsómihojlácra és vissza, a számom elkérték. Majd jött egy SMS, hogy beléptem az országba, ennyi volt.


Nyelvi problémám nem volt, tudok szerbül, az meg ugye kb. horvát is egyben. Persze, nekik azt mondtam, hogy horvátul tudok. 😁

2021. márc. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!