Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolc mennyire veszélyes hely?

Miskolc mennyire veszélyes hely?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 04:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%
Nagyon veszélyes hely! Az egyik rokonomat kirabolták,elvették a személyes értékeit, majd jól helyben hagyták! A szerencsén múlt az élete.
2020. júl. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Vannak ugyan problémásabb részei, de azok félreeső városrészek, szóval a mindennapi élet, de különösen a turista szempontjából teljesen biztonságos, ha a mindenhol érvényes szabályokat betartod (értékek rejtése,sötét, kihalt területek és gyanús emberek kerülése).
2020. júl. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kései Sirató ***** válasza:
63%

A többi magyar nagyvároshoz képest a legveszélyesebb. Legtöbb a bűnelkövető, legrosszabb a közbiztonság.

Persze Afganisztánhoz, vagy Szomáliához képest biztonságos.

2020. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2.válaszoló miért lett lepontozva?
2020. júl. 21. 09:52
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert kb. fotelből ismerik Miskolcot. Én sem ott élek, de gyakran megfordulok a városban, a keményebb részeken is jártam már. Semmi okot nem látok arra hogy valaki en bloc az egész várost leírja barmilyen szempontból azért, mert veszélyesnek véli. Lehet, hogy statisztikailag nem a legbiztonságosabb, de a veszélyestől rohadt messze van.
2020. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Hát, teljesen átlagos, ha az utcán megtámadnak, de a helyiek már hozzá vannak szokva.
2020. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Többször jártam már ott, én nem félek jobban, mint Budapesten. Vannak jó programok, fesztiválok, színház, kilátó, van jó tömegközkekedés, van egyetem... Valóban, ha értékeidet elrejted és nem mész sötét sikátorokba, kis eséllyel lehet bajod.
2020. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Miskolc nem olyan, hogy van néhány rossz környék, amit nem árt elkerülni. Egész Miskolc egy lepukkant getto. Program egyre kevesebb van, a kilátóból kb. a város 10%-át lehet látni. A tömegközlekedés logikátlanul van megszervezve.
2020. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Mindennap meghalunk és késekkel a hátunkban járunk, mint a szakács a Piszkos Fredben. Legalábbis azok szerint, akik csak a gyakoriról ismerik a várost.
2020. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Egy ismerősömet 16 éves korában (3éve) körbevették a cigányok, hogy adjon nekik pénzt. Ő nem adott, ezért az egyik előhúzott egy kést, és erőből le akarta szúrni. Ő odatartotta a kezét, így abba szúródott a kés. Aztán két arra járó ember elkergette a cigányokat.

Ez egy átlagos miskolci életkép, itt egy ilyen történet hallatán meg se lepődik senki.

2020. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!