Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jó kiránduló helyek, illetve...

Jó kiránduló helyek, illetve programok/helyek Budapesten?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnék kirándulni menni, illetve jópofa programokat tervezni. Sajnos hiába Budapesten születtem, nem ismerem a főváros ezen lehetőségeinek nagy részét.

János hegyen, illetve Hárs hegyen voltunk és hasonlóan szép kiránduló helyet keresnék; illetve kíváncsi vagyok ki hol szokott kikapcsolódni :)

Érdeklődve várok nagyjából minden féle kiránduló és randevú hely ötletet.

Az értelmes és segítő válaszokat, előre is köszönöm!



2020. júl. 30. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kirándulóhelyek:

Hármashatárhegy

Kis-Svábhegy (21-es busszal elérhető, vagy a Városmajor u. felől lépcsőn is felsétálhattok)

Normafa (fogassal, vagy 21-es busszal)

Kamaraerdő (41-es végállomás alul, vagy felül a Szoborpark felől (150-es busz)

Gugger-hegy (Árpád-kilátó), innen az átvezető sétaút a pesthidegkúti/HHH-i reptérhez (11-es busz, Verecke lépcsőn felsétáltok)


Olvasnivaló: [link]


Ezek mind alkalmasak randizni is. :)

2020. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

folytatom...


Apáthy szikla (11-es busz végállomásától)

Ördögorom (59-es villamos végállomásától zöld jelzésen)

Szépjuhászné - Budakeszi (22-es busz)

Máriaremete Remete-szurdok (57-157-257-es busz)

Sas-hegy tanösvény

Tündér-szikla, plusz Zugligeti libegő

2020. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, hogyhogy sose kirándultatok gyerekkorodban?

Nem tanultál környezetismeret órán/földrajzon se ilyesmit..?

Olyan hihetetlen, hogy valaki egy nagyvárosban él tizen-huszon éve, és ki sem mozdul a saját kis kerületéből...

Hányadik kerületben élsz?

2020. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3-as: Családdal általában ugyan azokra a helyekre mentünk, mert szerettem a megszokottat (Margit-sziget, Városliget, János hegy, Hárs hegy stb). Párom szereti a változatosságot, így hiába mennék fel megint Hárs hegyre, neki már unalmas lenne :)

XVII-ben lakom, viszont 3 évet nem itthon töltöttem, hanem külföldön, plusz mivel depressziós voltam sokszor nem mozdultam ki (csak iskolába).

Viszont sokszor mentem ide-oda, nem feltétlen kiránduló helyekre, csak gondoltam megkérdezem ezen az oldalon ki hova szokott menni és mit érdemes betervezni.

2020. aug. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!