Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik honlapon tudom figyelni...

Melyik honlapon tudom figyelni, hogy melyik országból milyen követelményekkel lehet beutazni Magyarországra?

Figyelt kérdés
Nem találok normális magyar oldalt, amit rendszeresen frissítenek ezzel kapcsolatban. Az itteni oldalakat figyelem, képben vagyok azzal, hogy mi a helyzet itt Ausztriában, de otthon lett csinálva ez a színes rendszer és a beutazásról többet szeretnék tudni. 2 hét múlva tervezek haza menni, remélem még ossze fog jönni.

2020. aug. 2. 11:55
 1/1 savanyújóska ***** válasza:

[link]


Én ezt találtam, de érdemes magyarul rákeresni indulás előtt, hogy biztosan ne legyen változás. Konkrét összefoglaló oldalt ezen kívül én sem találtam, de ha egy szomszéd ország besorolása változik, az mindenképpen megjelenik kereshetően a hírekben. (Ismerőst Portugália érinti, és többször is szembejött nekem is, hogy át lettek sorolva a zöld kategóriába.)

2020. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!