Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » ELmennétek-e, tovább maradnáto...

ELmennétek-e, tovább maradnátok-e egy városban egy zenélő szökőkút miatt?

Figyelt kérdés

Belföldi úticél kiválasztásánál bír-e nálatok bármilyen motiváló erővel egy zenélő szökőkút? Választanátok-e A várost B várossal szemben szálláshelyül, csak mert A városban van zenélő szökőkút, B-ben meg nincs?

Maradnátok-e A városban napokkal tovább a zenélő szökőkút miatt?



2020. aug. 27. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem hittem volna, hogy valakinek érdekes lehet egy ilyen giccs...
2020. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

"Nekem egyáltalán nem tetszik, szerintem ordenáré, nagyon zajos..."


Az intelligens embereknek viszont tetszik.

2020. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyszerű, hogy te határozod meg, mi tetszik az intelligens embernek, kit tisztelhetek benned? :)

Ja, az intelligens ember biztosan nem Gaudí remekműveiért vagy a tengerpartért megy Barcelónába, hanem egy bazári zenélő szökőkútért, amivel a legeldugottabb nevenincs amerikai kisváros is "büszkélkedhet"...


Nekem azok az árnyas fák tetszenek, amiket kivágnak, hogy zenélő-világító betonmonstrumokat építsenek a helyükre. Gondolom ez az ostobaság netovábbja a számodra, mert azoknak a megőrzéséért nem lehet zsebre tenni zsíros pályázati pénzeket.

2020. aug. 28. 11:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy darab kut nem erdekel. De hogy hogy nez ki az a varos, milyen fotere, parkja, utcai vannak,hol lehet enni, vecere menni, esoben beulni, az erdekel.
2020. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!