Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Angliából utazom Magyarországr...

Angliából utazom Magyarországra 2 héten belül. Kérdésem a következő: a reptéren (pl: Debrecenben) lehet kérni tesztet vagy kijönnek házhoz az orvosok megcsinálni vagy nekem kell bemennem a kórházba?

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 00:14
 1/8 anonim válasza:
Ha jól tudom, mentővel viszik ki a tesztet házhoz.
2020. szept. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Londonba mennek eléd.
2020. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha magyar állampolgár vagy nincs teszt a reptéren. Lázmérés van és adnak piros cetlit a két hét karanténról. Azzal hazamész. Azután ha nem akarsz két hetet karanténban tölteni, keresel innen egy intézményt: [link]


Mivel te nem hagyhatod el a karantént, ezért ki kéne jönniük a mintavételre. Vagy a helyileg illetékes népegészségügyi intézménytől kell engedélyt kérned a karantén elhagyására.


[link]


Amúgy itt érdemes figyelni, mert mindennap változik:

[link]

2020. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mire megcsinálják a teszteket lejár a 2 hét karantén kb. :D Tök értelmetlen fizetni érte.
2020. szept. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom 2 hét után kijönnek vizsgálni stb, utána meg mehetek amerre akarok..
2020. szept. 9. 00:39
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hét után lejár a karantén, nem vizsgál senki semmit.
2020. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as!

Ez így nem igaz, mert elhagyhatod a karantént mintavétel céljából,(erre kell a 3000 Ft-os illetékes engedély) csak tömegközlekedéssel nem mehetsz. Sajnos nem minden településre mennek ki mintát venni, egyszerűbb és gyorsabb is, ha te keresed fel az intézményt. Sőt, még gyorsabb, ha már a külföldi tartózkodásod alatt kérsz időpontot és akkor biztosan nem kell várnod, mert most sok labor eléggé túlterhelt.

2020. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es én próbáltam karantén elhagyást kérni, nemcsak, hogy nem válaszolnak, de még nem is lehet felhívni az NNK-t.
2020. szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!