Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországi wellness esélyes?

Magyarországi wellness esélyes?

Figyelt kérdés
3 hét múlva mennénk wellnesselni, szerintetek a magyar hotelek nyitva maradhatnak? Kicsit izgulok.
2020. szept. 17. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mivel a kormányközeli körökben sokan működnek a turisztikai ágazatban, nem gondolom, hogy bezárnák a szállodákat. Más kérdés, hogy mennyire leszel egy potenciálisan zsúfoltabb szálláshelyen biztonságban.


Én inkább jobbnál jobb vendégházakat foglaltam idén, szerintem sokkal biztonsagosabbak és mit mondjak, nagyobb élmény vadon élő szarvasokat figyelni az apartman ablakából, mint akaratlanul megpillantani a sokadik kilógó segget a csúszda végénél.

2020. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, én is ebben reménykedek.


Nem klasszikus wellness hotel ez sem :)

De ilyen természet közeli helyen voltunk idén már 3* nyáron, most egy bababarát wellness hotelt kerestünk direkt, ahol a 2 évesnek is vannak programok.


A vírustól nem félek, Budapesten élünk, dolgozunk, létezünk. Ott előbb kapom el, mint egy vidéki hotelben.

2020. szept. 17. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem mész a kertbe annak még haszna is van ?
2020. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eleget vagyok a kertben, köszi a kérdést, akár pihenni, akár kutyázni, akár dolgozni, mert munka is van vele bőven, ugyebár, ha az ember igényes ;) Egy idő után unalmas tud lenni a kert is ;)
2020. szept. 17. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Unalmas? Életemben nem mentem messzebb mint a falu vége semmi pénzért nem hagynám el kis falumat itt él minden rokon a családom .
2020. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, akkor minek olvasgatsz utazási kérdéseket?😂😂😂😂😂
2020. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezd már meg miért főzők húslevest?
2020. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Széles látókörű lehetsz a kis faludban...
2020. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért vagy amúgy ebben a témakörben benne? Miért nem a falusi fórumon írkálsz? :D Hála égnek, hogy nem vagyunk egyformák, ezért minden este hálát adok komolyan :D
2020. szept. 19. 11:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Bezárni biztos nem fognak, max ott is szigorítanak kicsit. Mi voltunk két hete, viszont azt nem gondoltuk, hogy gyakorlatilag teltház lesz egy 100+ szobás hotelben.

Ha nem akartunk, akkor egésznap nem találkoztunk senkivel, nagyon jól lehetett tartani a távolságot, az étteremben is viszonylag távol voltak egymástól az asztalok. Az egyetlen "veszélyforrás" szerintem az, ha svédasztalos a kaja, ahol mindenki összefogdossa a kanalakat és kóvályog össze-vissza a kajáért, de ha durvul a helyzet erre biztos kitalálnak valamit.

Mi sem paráztunk rá erre, sőt... vidéken annyira ellazultunk és elengedtük a mindennapi pánik híreket, hogy teljesen együtt tudtunk élni ezzel a helyzettel. Rosszabb volt hazajönni Budapestre és visszacsöppenni a pánik intézkedésekbe.

2020. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!