Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tesóm okt.12 jönne haza...

Tesóm okt.12 jönne haza Németországból. Tudtok infót mondani mi vonatkozik rá? Karantén, tesz? Mi már teljesen összekeveredtünk kire mi vonatkozik..Elöre kell tesztre időpontot kérni neki?vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata erről,hogy-hogy működik?
2020. szept. 24. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

koronavirus.gov.hu


Nagyon röviden: vagy 10 nap karantén, vagy tesztelés. Tesztidőpontot előre is tudtok foglalni, viszont a karantén elhagyásához engedély kell a helyi népegészsegügyi hatóságtól, akik viszont az Orbán-rezsim balfäszkodása miatt túl vannak terhelve, így aztán vagy megkapja az engedélyt időben, vagy nem.

2020. szept. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qkker1 ***** válasza:
77%

1-es


Ez csak október 1-ig igaz /jelenleg/, utána ki tudja, mit találnak még ki!

2020. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy tudom,h.októbertől ki tudja milyen változásokat hoznak.Lehet jobb ha addig várunk 😕
2020. szept. 24. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Óh båszd meg, és akkor le kell rögtön pontozni? Nyilván a jelenlegi ismereteink szerint érvényes szabályokat fogom itt leírni, mert sem a kormánynak, sem az operatív törzsnek nem vagyok még tagja és bizony fogalmam sincs, milyen irányba fog változni a szabályozás.
2020. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem poztam le senkit ha esetleg rám gondoltál.Ment mindenkinek a pipa.Köszi a válaszokat!
2020. szept. 24. 21:57
 6/6 A kérdező kommentje:
*pontoztam*
2020. szept. 25. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!