Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek december közepén...

Szerintetek december közepén még érvényben lesz a jelenlegi beutazási szabály Magyarországra?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy csak két teszttel tudod kimenteni magad a karantén alól, és az egyiknek Magyarországon kell készülnie.

2020. okt. 20. 16:30
A kérdező szavazást indított:
Ugyanígy érvényben lesz.
Enyhítenek rajta, 2 külföldi tesztet is elfogadnak.
Enyhítenek, teszt nélkül be lehet majd lépni.
32 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Melyik ev decembereben? Jovo decemberben talan enyhitenek. Bar nem tennem ra a kezem en inkabb 2022-re gondolok.
2020. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1: Ki van zárva, annyi idő alatt összeomlana a turizmus. De szerintem evidens, hogy most decemberre gondolok.
2020. okt. 20. 16:39
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Te hol élsz? :D A turizmus már réges régen összeomlott, olyan mélyen van, hogy attól már nincs lejjebb.
2020. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Decemberre csak rosszabodik Europaban mindenutt. Most orulhet mindenki, hogy szelel a segge.
2020. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Rossz a szavazásod, nincs benne, hogy szigorúbbak lesznek a szabályok - így

nem tudok szavazni. Decemberre már akár határzárak is lehetnek (külföldön is)

2020. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5: Nem tudom, mit értesz határzárak alatt, Magyarországra most sem léphet be külföldi állampolgár, kivéve aki életvitelszerűen tartózkodik ott.
2020. okt. 20. 18:40
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk direkt odaírtam, hogy KÜLFÖLDÖN IS! :-)

Hogyan írjam még? :D


"Tetszik beszélni madzsar?" :D

2020. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7: Külföldre is visszamehet az, aki életvitelszerűen tartózkodik ott. Ezen biztosan nem változtatnak, az túlmenne azon, amit EU-tagként megtehetnek.
2020. okt. 20. 18:53
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Basszus, most TE tényleg nem érted, amit mondok?

Most BÁRHOVÁ elmehetsz magyarként - csak ha visszajössz, akkor 10 nap karantén.

Ha rosszabbodik a helyzet és pl. lezárják az olasz határokat, akkor NEM MEHETSZ Olaszországba, Ha a franci határokat, akkor Franciaországba. És ha minden ország zár, mint tavasszal, akkor SEHOVÁ nem mehetsz - Magyarországon kívül.

2020. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9: Ez engem nem érdekel. Külföldön élőként akarok hazalátogatni a téli ünnepekre, ha lehet, a karantén megúszásával/kiváltâsâval.
2020. okt. 20. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!