Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pénteken ünnepnapon vírus...

Pénteken ünnepnapon vírus szempontjából mennyire lehet veszélyes Győrből elmenni vonattal Szombathelyre?

Figyelt kérdés
Ha az embereket amúgy is eléggé kerülöm, tömegnyomorba amúgy se szoktam beülni a vonaton olyankor inkább végigállom az utat, vagy ülök üresebb helyre ha van
2020. okt. 22. 03:38
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Pont annyi a veszélye, mint nem ünnepnapokon.
2020. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Semennyire. Ugyanis bárhol összeszedheted nemcsak vonaton.
2020. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem normális ember mostanság NEM UTAZIK át a fél világon.
2020. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért Győrből Szombathelyre az nem a "fél világon" való átutazás, én múlt hét végén mentem Tiszaújvárosból Gyöngyösre, 2 átszállással (busz-vonat-busz), szerintem nagyobb távot megtéve, mint a kérdező szeretne.



Kérdező, szimplán be kell tartani az előírásokat, a maszk alapból kötelező, kézfertőtlenítő mindig legyen nálad, akár a vonaton utazás alatt többször is kenj, nemcsak leszállás után, valamint próbálj olyan kocsiba ülni, ahol kevés ember van. Továbbá utazás alatt ne nagyon vakard, piszkáld a szádat. Ezeket kell nagyjából betartani. A vonat ráadásul még kedvezőbb is, mert tágasabb, messzebb vannak egymástól a székek, fel lehet állni utazás közben, ha kell átmehetsz másik kocsiba (ha pl. köhögnek körülötted). Én suliba naponta buszozok, van amikor tömegnyomor is van, és még élek mégis, szóval...


Jó utazást!

2020. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alapvető higiéniai szabályokra figyelj, kezfertotlenites, maszk és ne piszkáld az arcodat. Tarts másoktól tavolsagot - akkor is, ha ok ülnek le túl közel hozzád. Válassz esetleg peremidőszakban (hajnalban vagy késő este ) közlekedő járatot, ha teheted.
2020. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tarts be az előírásokat.

reggel mentem piacra koszorúkért, ott akkora tömegnyomor volt és sokan még a maszkot se vették fel. Főleg az idősebbek. hát elég felháborító, hogy ez mehet minden szombaton és piacnapokon. engem meglepett, mert kb. fél éve nem voltam piacon. ne csodálkozzunk, hogy ennyire terjed a vírus

2020. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!