Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy utazhat a családtag...

Hogy utazhat a családtag Magyarországon?

Figyelt kérdés
Hogy utazhat egy családtagom a határtól hazáig? Valószínűleg este ér a határhoz. Az autópályán, vagy a főútvonalon hazafelé jövet megállítják és megbüntetik? Van olyan, aki ilyen helyzetbe került?

#korlátozás #utazás éjszaka
2020. dec. 10. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Büntetést kockáztatva. Úgy kell időzítenie, hogy legkésőbb este 8 előtt pár perccel érjen a szálláshelyre.
2020. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értesültél még róla, hogy ha valaki az autójában utazik éjszaka, azzal elpusztítja az ország lakosságának a felét?
2020. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

2-es, ezt te is jól tudod, hogy nem igaz. Kapsz is e remek fröcsögésre kemény 0 százalékot.


Kérdező, ha munkaügyben utazik a rokonod, legyen igazolása. Ha nem, akkor érjen haza vagy legalább másik rokonhoz, ismerőshöz 8-ig. (Igen, ellenőrzik.)

2020. dec. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván irónia volt...
2020. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez nem jó hír. 10 órás út során biztos nem ér haza 8 előtt.
2020. dec. 11. 21:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Különben nem vagyok hülye, tudom, hogy 8 előtt haza kell érni. Csak abban reménykedtem, hogy az autópályán nem meszelik le az úton levőket.
2020. dec. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!