Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mik a legújabb törvények...

Mik a legújabb törvények Ausztriából Magyarországra utazás esetén?

Figyelt kérdés
Ausztriában élek a férjemmel, háztartásbeli vagyok (nincs bejelentett munkám) . A családomhoz szeretnék hazautazni látogatóba.

2021. márc. 4. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

koronavirus.gov.hu

+

konzuli szolgálat honlapja.


Itt találsz hiteles információt.


Szerintem az nem változott, hogy magyar állampolgár bejöhet Mo-ra, de vagy karantén, vagy két negatív teszt kell. Ebből az egyik mindenképpen itthon.

2021. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En egy hete csutortokon jottem vonattal, nem kaptam karantent. Csak a baratomnal voltam kint 3 hetig, ugyhogy nem vagyok ingazo, nem volt tesztem es siman csak a diakigazolvanyomat kertek el, pont ugy, mint december vegen
2021. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 tedd hozzá hogy szerencséd volt.


Nincs rá garancia h a kérdező is ugyanígy megússza...

2021. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg az is hozzateszem akkor, hogy mikor kifele mentem, szombat delelott, akkor felszallt 2 osztrak es 2 magyar rendor es csak vegigsetaltak a vonaton, senkitol semmit nem kertek. Ha nem regisztraltam volna a beutazasomat Ausztriaba, akkor ott se kaptam volna karantent. Aki elottem egy hettel ment Ausztriaba innen, az vasarnap este ment es tole sem kertek semmit.

Mikor jottem haza, fultanuja voltam egy telefonbeszelgetesnek, az egyik ingazo hivta fel az edesanyjat.. Elkezdett nevetni, majd azt mondta,hogy "jaj, anyuka, ne tessek elhinni mindent, amit a teveben mondanak, csak felemlitenek". Befele a magyar rendorok tenyleg nem nagyon foglalkoznak az ilyenekkel, kifele az osztrak rendorok es katonak szigorubbak szoktak lenni.

2021. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 5. 11:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!