Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestre megyünk nyáron...

Budapestre megyünk nyáron nyaralni, de a parkolás nincs megoldva. A Váci utcában leszünk, a környéken ha sikerül találni parkoló helyet, kint lehet hagyni az autót vagy megrongálják? 3 napról lenne szó ( péntek-vasárnap)

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy rongálják meg :)

Viszont ha pénteken érkeztek, akkor még fizetős és időkorlátos a parkolás (2 óra általában), kivéve persze ha még akkor is ingyenes.

A másik, hogy az egész környéken baromi nehéz parkolóhelyet találni, tehát vagy megkeresed a legközelebbi parkolóházat, vagy belekalkulálod, hogy jó sokat kell keresgélni majd helyet, és messze lesz.

2021. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ott eleve csak lakosok parkolhatnak.


Érdemds letenni az autót a kelenföldi p+r ingyenes parkolóban.

2021. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

#2, már miért pont Kelenföldön? Az onnan tök messze van.

Kérdező, megrongálni nem fogják, de a szállást kérdezzétek meg, ahol lesztek, hogy mit javasolnak (közeli parkolóház, mélygarázs stb)

2021. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
10 p metróval
2021. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Én mindig a Puskin utcában parkolok, ha arrafelé van dolgom. Ott, vagy kicsit kijjebb a Keleti felé mindig van parkolóhely egy-egy autónak. Ha megoldható a minél korábbi érkezés, akkor fogtok találni üres helyet. A II. János Pál Pápa téren is mindig találtam helyet. Onnan pár megálló a Váci utca busszal. Hacsak nem tartozik a lakáshoz parkoló, esélytelen a Váci utca közvetlen közelében parkolni.
2021. márc. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem érdemes a Kiskörúton belül parkolni, eléggé reménytelen. Állj meg valamelyik városközponttól távolabbi vasútállomás vagy metróállomás közelében és utazz be tömegközlekedéssel. Minden szempontból jobban jársz.
2021. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha azt leírod, hogy melyik autópályán / főúton érkeztek Budapestre, akkor szerintem fogunk tudni segíteni, hogy hol állj meg, ahol van biztosan kényelmesen találsz parkolóhelyet és nem kell sokat tömegközlekedni!


Az is egy megoldás persze, hogy keringesz a belvárosban, amíg valahol nem találsz parkolóhelyet, majd onnan besétálsz / betömegközlekedsz. Hacsak nincs oltári szerencséd, ez egy péntek délutáni csúcsforgalomban igencsak idegőrlő mutatvány lesz.


Még egy kérdés, csak a biztonság kedvéért: Egész biztos, hogy a Váci UTCÁBAN lesztek, nem a Váci ÚTON? Csak azért kérdezem, mert a Váci utca egy sétáló-vásárló utca a belváros közepén kevés szálláslehetőséggel.

2021. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
megint egy wishful thinking kérdés esetleg?
2021. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Piarista útat ír, de Váci utcát is. Hogy merre megyünk azt még nem tudom de megkérdezem páromat.
2021. márc. 9. 18:11
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Piarista utca és Piarista köz van. Út nincs.


Ott a közelben 99,99% nem lehet parkolni. Még az alsó rakparton sincs ott hely, azon a szakaszon nincs parkolás.

2021. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!