Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik környék biztonságosabb...

Melyik környék biztonságosabb Budapesten?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állok, és 2 opció közül kéne választanom: XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér, vagy VIII. kerület József körút. Utóbbiban egyedül laknék, előbbiben lakótársakkal

2021. márc. 13. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
XI
2021. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Ennyire ne legyél vidéki, a körúton se mészárol le egyetlen zombicigány banda sem.


Nagyon kevés része van Budapestnek, ahol a közbiztonság néha véleményes, főleg a VIII. külső részei. De a végigkamerázott körúton semmi se történik.


Cserébe szerintem mindkét hely rossz választás, ha nincsenek a lakások tökéletesen szigetelve hang és por ellen is.

2021. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez azért mind a kettő fullos hely, az én véleményem szerint, aki szippant egyet a büdös városi levegőbe, és érzi hogy otthon van.

Inkább azt mérlegeld, hogy egyedül lenne-e jobb, vagy lakótársakkal.

2021. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Móricz
2021. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A biztonsággal nincs gond egyik helyen sem, a zaj az viszont probléma mindkét helyen.
2021. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
XI. pont most költöztem el a móriczról 7 év után. nagyon jó, bár hígult az elmúlt 2-3 évben.
2021. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Moricz zsigmont korter maga a paradicsom a 8 kerhez kepest. Magaddal b.aszol ki ha oda koltozol a c1gany negyedbe :)
2022. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha pedig megis a 8.kert valasztanad, akkor ezt az erdekedben mondom: mindenkeppen a koruton es a koruttol befele , duna feloli utcakban lakj/tartozkodj. Semmikeppen ne menj be a kifele nezo utcakba, mivel azok par perc alatt eljuttatnak a 8.ker melyebe, ami magyar feher embernek nem egy eletbiztositas. Es ezt nem tulzassal mondom. Bar en meg a koruton se laknek, szerintem már az hogy az ember budai oldalon van egy hatalmas nyugalom erzetet nyujt, legalabbis nekem
2022. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!